Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csajok tényleg nagyon sokat fejlődtetek, ügyesek voltatok
Aminek a legjobban örülök, hogy a naptáncom hatásos volt és nem kellett úszógumit húznotok...
Reggel éhgyomorra kikaptam egy bukást, pont elém esett a versenyző, szóval örülök, hogy többet nem kellett lejönnöm a posztomról
biztos van még rólad, lőttem bőven mindenkiről
rakom fel őket folyamatosan, legalábbis próbálom
Oh, köszi :) Jah, nem, már nem volt használható, most másikat kaptam kölcsön, de ezt azért nem dobnám ki... Inkább megpróbáljuk megcsináltatni. Látod.. Elektroműszerészhez kell vinni :D
Ok, már keresek is valakit, aki nekiugorhat :D KÖSZI a tippet :)
Csak azért nincs, mert még nincs fent minden kép. Tuti lesz több is, türelem :)
és rólam mán megen csak 1 kép van, és az sem a legjobb körömön na jó, megértem, a többiek fotogénebbek
Köszönöm Zsani , (23mp ) . Azért Te is sokat javultál, azt ne felejtsük el megemlíteni!
Úristen, még használható volt az a melegítő , azt hittem már a múltkor megfeküdt. Lehet ilyet javítnai?
Hi. Háztartási gép (vasaló, villanykályha, forraló ... ) elektroműszerész
Sziasztok Lányok ÉS FIÚK :) (Úgy látom több fiú van itt, mint csaj :) )

A hétvégi verseny tényleg nagyon jó volt, köszönet érte mindenkinek.
Az időjárással tényleg szerencsénk volt, hihetetlen is.
A pályamotorozás topicba már írtam, hogy kicsit csalódott voltam, mert bénáztam a versenyen, de azért még így is fejlődtem jó sokat, a múltkorihoz képest. Hála istennek mindenki fejlődött, és nem is keveset. Orsi például nem tudom, de kb. 15 mp-et.. :) Az rengeteg! Ezúton gratulálok neki itt is! :)

Emellett lenne egy kérdésem is: Meghalta magát a gumimelegítőnk egyik fűtőszála, nem tudja ezt valaki megjavítani szerintetek? Vagy milyen típusú szervizbe vigyem? Várom a javaslatokat, köszi!
A motorja hibátlan


az lenne a zseniális ha mind már fennt lenne
itt egy nagy adag tegnapi kép, ez a kb a felének a fele
http://20090627hring.balusk8.f...
Majdnem stimmel, de nekem Akra van. Az nem jó?
Köszi a képeket.... bárcsak ne tetted volna fel... Olyan rossz látni,hogy mindenki kiül meg térd lent,meg milyen szépen dönt,én meg nem:S:S:S Na mind1... senki nem születik profi motorversenyzőnek (kivéve Rossit ) :D
Vannak még képek?
És ő ki? Magas szőkés hosszú hajú csaj.
köszi srácok

Balusk8 megint zsenilásak a képeid, gratula... remélem lesznek még..
dehogynem, egy Aratát.. ..csak sajnos mások a prioritások..
Te Zseby!
Nem akarsz egy kéményt a zereRRe?
Ha azok ketten összekerülnek én már csak egy kávét kérek.
igen
Ez Kovács Niki az a Kovács Niki akinek az édesanyja fikázta a múltkor Dodort?
Ja
Vagy a hátára: NIKI...
Ti amúgy mit néztek a képeken? A seggüket?
mé balhé van? tente van.szuszzá