Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rossz kpet tettem be
Ancsy te is tehetnél fel egy ilyen képet gixer gixer jó csaj jó csaj nem ám megsértődni
Drakula, en meg nem mondtam.

Koszi az elismereseket. A csizmaval meg hadilabon allunk. Eddig Vertigo lett volna, de tegnap este rajott valami, es ma elmegy megnezni egy Dainese-t.
Nagyon jól néz ki Jó választás volt, de aztán semmi csúszkálás benne!
Gemi,köszi a linket,amit anno még az angyalokba raktál be,a matricásat,onnan rendeltem most és nagyon jó oldal!
Masi kb180 liter benzin abból lehet menni egy két karikát
Wow, szuperül néz ki
Pálinkás jó reggelt Mindenkinek köszönöm a sok-sok gratulációt és hát végül a tankolókártyát választottam 50.000.-Ft értékben. Ott Hajdúböszörményben lett volna az a bizonyos 20 fős nyaralás, ami igazából 10-10 főre volt osztva
Egyszerűen fogalmazva, kicsit hiányzott az élet a helyből
Jó hosszú és fárasztó volt az út este 11-re értem haza, reggel meg kelés volt, mert mentem a Hungaroringre zászlót lengetni és a hab a tortán, hogy egy 4 órás endurance-ot is kikaptam abban a "gyönyörű" időjárásban
De túléltem és most meg megen hétfő van
Foxgirl.. tudod mi történt..?! ma reggel jött megint egy telefonhívás.. nem mehetek haza csak jövő7 szombaton.. és hétfő vagy kedd megint vissza..
otthon sír a motorom.. sőt! zokog.. otthon már tolják bele a tankba a xanax-ot..
13napx24h..
ebbe bele lehet pusztulni..
no comment..
ime asszony uj ruhaja. (remelem bejon a kepfeltoltes.hu)
és kivel?
Nekem a körmendi banzáj nem nagyon jött be, 2x voltam, nem hiszem, hogy megyünk.
Okker! Úgyis halálra unom magam Megtanulok pókerezni, és hülyére verem a bandát a nagy unalmamban 1 kis pálesz kíséretében...
Majd legközelebb esetleg Körmenden ha jöttök
ne sírjá'... ..maj' legfeljebb felhívlak néha-néha..
Hát akkor nem futunk össze...Majd legközelebb!
Mit röhögsz? Inkább sirjjjááá velem...
Én sajna nem mert szar idő van a kocsi meg valószínüleg foglalt lessz
tudom én, hogy jövő héten mész..
Megyünk le este a koncertekre!
Én meg jövő héten, és ezt jól meg is ettük, mert ilyen időjárás lesz:
Szia Ancsa tegnap hiányoltak Pacsárol a fórumosok tegnap ott voltunk páran megismertem Tornyit és az Ildit is tök jö fejek
..nem igazán..