Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"2009 július 18-19.-én a BR Organisation Kft. OB és VI. Dunlop Trophy versenyt rendez a Pannonia Ringen. A két nap programjának a végén, vasárnap este 16,30 –tól 18,00 óráig a hölgyek számára biztosítunk motorozási lehetőséget.

Ez alkalommal nem csak a Dunlop Trophy for Ladies résztvevőit, hanem minden motorozni szerető lányt, asszonyt várunk a pályára." (BR honlap)
ehhe ahha.a szexcentrikum betalált ide is
Gratulálok én is a csajoknak! Egy-két jó videó, hogy jól érezzétek magatokat. Nézzetek el ide: www.noiorgazmus.hu
Ja és Gratula mindenkinek aki elindult a versenyen! :)
Helllo!

Köszi!
Jó volt a verseny, iszonyú nagy szerencsénk volt,hogy kisütött a nap,és nagyon jo idő lett, na meg hogy a pálya is száraz lett :)

K.N miért indul...ki tudja?! Hogy az anyukája boldog legyen... :D
Gratula a csajos kupán résztvevő hölgyeknek!


csak egyetlen dolgot nem bírolok mekkérteni.tételesen:miért indul Kovács Niki a dánlop trofiforlédíz kupán?
Titta Bitter Sanyi kontra eregykupa feelingem van mostan.mé kell ezt?

Namégeccer:ÜGYESEK VOLTATOK CSAJOK


..még mindig nem hiszem el..
Michael Jackson Forever! , , , , , ,
Mesibaba,mit csináltál az éjszaka,hogy eddig aludtál? , ,
hja, azt hittem echte vip aranyozottplatinakártyát amit csak és kizárólagosan kőolajszármazékra tudsz beváltani.

én is sacc 3000-et mentem. aztán nagyon nem is használom. 2 éve volt a rekord szezonom: 18000 km , dejóvót...
Jó reggelt

Én csak azt tudom, hogy mióta megvettem, (ez volt áprilisban) már 3000 km-t mentem vele, szóval az én szezonra szóló tankolókártyám legalább 3x ennyi kellett volna legyen

De mivel cash money-t kaptam és hónap vége van, má' majdnem elköltöttem az egészet...
HELLOBELLO.

BÍRHJA MÉG A BENYÓKÁRTYA?

287-es átlagárral számolva az 174,2 liter. Ha a GSX-fö eszik mondjuk 7 litert százon, akkor 2488 km-t tudsz majd megtenni....vagy már megtetted.
Na Lányok, holnap ismét verseny szokás szerint eseménytelen sportbíráskodást szeretnék és járom a naptáncot Nektek
Tényleg jól mész vele
Jó a videód Zsani csak így tovább
Semmi gond Gemi, már meg is rendeltem tőlük, most megyek érte délután.. Köszi! nekem ők közelebb is vannak:)
Pusza
legyen
ilyen telitalálatom legyen este a skandinávon.
olyan bölcs vagy
sokszor a barát a legnagyobb ellenség,a feleség pedig a ledrágább kurva.mondom sokszor!
Mesibaba,egy ilyen szép kislánynak szabad így beszélni,hogy a nagy f.szt? , , , , ,
Nincs mit,de fogalmam sincs, hogy melyik az az oldal :)
Nem linkelnéd be? Mert Zsaninak akkor másikat adtam meg...aki nekem is felmatricázta a motorom.... na mind1