Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akár el is jöhetnél velem! Bár szerintem nem bírnád nézni, meg a gép hangját!
Hát kíváncsi leszek az újra! Aztán szép legyen
Egy van a lapockámon, egy pedig a jobb oldalon, lent a pocimon!
Hol az előző?
Én ma voltam egy szalonban, megterveztetem a következő tetoválásom. Elvileg a héten kész a minta, kb. 1 hónap múlva rajtam is fellelhető lesz.
Szió! Semmi különös. Tetoválásokat keresek. Ott?
Jelen!

Mizu?
Na hol az esti team?
én vasárnap megyek : /
Ez az "angyalok" nem éppen találó...
Okés, ha nem megy sztem jó a csütörtök is. Nem tudom még, hogy alakul a márciusom, tudod, de sztem mindegy, hogy melyik napra próbálom meg elintézni.
Mindegy, addig még azért lefolyik egy kis "víz" a Dunán. A VIP jegyre azért ráállok már.
Egy külön nap nekem is kell, hogy minden szépséget, újdonságot megcsodáljak! Próbálom elintézni a pénteket!
Én az elől sem zárkózom el, hogy vasárnap is kimenjek, de kint szeretnék lenni végre egyszer úgy is, hogy nyugodtan körbe tudok nézni és mindenhova odaférek. Ha minden jól megy elvileg lesz VIP jegyem, de ez sajna még nem biztos. Azzal 2 ember bemehet, szal vasárnap akkor akár bemehetünk úgy is. Még utána járok.

tuning: száguldó angyal
Tényleg! Ismét egy péntek 13 de érdekes!
milyen angyal leszel ?
Szió!


Még nem tudom pontosan mikor leszek szabad, de vasárnap mindenképp kint leszek, mint .
Pár infó a motorkiállításról:
- 8. Nemzetközi motorkerékpár szakkiállítás
2009. március 11 - 15.
- napi belépőjegy: 1600,- Ft
- Streetfighter bemutatók
az A pavilon mögött: naponta 11.00, 14.00, 16.00 órakor
- Honda safety bemutató és motorteszt szakoktatók közreműködésével: streetfighter bemutatók közti időben
- Keeway tesztmotorozás a szabad területen
- Suzuki tesztmotorozás a szabad területen
- motoros parkoló a bejáratoknál (I. és III. kapu)

Sorry, hogy így ömlesztve. http://www.motorshow.hu/ Itt van több infó akit érdekel.

Foxy, 13-a nap közben? Lol ez is péntek 13 lesz...


Oksi, úgy tervezem, hogy azon a héten ugrok haza, mikor lesz a kiállítás! (márc. 9-15).
Fantázia.......... Kutya Úr!
És persze minden jó ha jó a vége!
Nem is kell.
Az ún. 'felnőtt-filmek' amúgy sem bírnak nagy forgatókönyvekkel - és nem is kell agyonszervezni...

( Csak a bénák tervezgetnek mindenféle Balassa - tavakról, meg éttermekről randi előtt ööö... és nem randi! )
Garázs part 2 .......itt nincs még forgatókönyv!
Csütörtökön újra fotózás.
Újra a GARÁZS-ban.

Na látod, nekem eszembe jutott pár dolog - értelmezés nélkül is...
Dehogy eszembe nem jutott semmi.....
Csak maga a szó a mi értelmezésünkben!