Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyere te is motorral
Nekem már 15km
Oda én is gondolkodtam hogy kinézek de mivel tápkocka vagyok valószínű én gépkocsival...
Így könnyű kinézni
az jó

hát holnap itt a hétvége megint kigurítom a garázsból a kawát úgy néz ki
vasárnap kinézek az ice bearra ha jó idő lessz, itt a szomszédba a pannónia ring kb 8 és fél km a garázstól
Szia!

Várok egy visszajelzésre, attól függ, hogy keresek-e még garázst.


Veled mizu?
szia szépség
mi ujság? motor téma alakul-alakul?
Halihó!
Nyílt napok időpontjai a BR oldalon közzétéve:
Itt van a 2009-es menetrend!
Nap, mint nap kapjuk az érdeklődő telefonokat, E-maileket, hogy mikor lesz hozzáférhető az ez évi Motoros Napok naptára.
Ma végre az utolsó egyeztetés is megtörtént, és kialakult a véglegesnek tekinthető menetrend, íme:
április 3., péntek
április 9., csütörtök
április 13., hétfő
április 17., péntek
április 22., szerda
április 30., csütörtök
május 6., szerda
május 15., péntek
május 28., csütörtök
június 4., csütörtök
június 18., csütörtök
június 25., csütörtök
július 3., péntek
július 31., péntek
augusztus 6., csütörtök
augusztus 13., csütörtök
augusztus 18., kedd
augusztus 21., péntek
augusztus 25., kedd
szeptember 2., szerda
szeptember 24., csütörtök
október 1., csütörtök
október 15., csütörtök
Az Esti Motorozások az alábbi napokon kerülnek lebonyolításra.
április 12.
május 3.
május 24.
június 21.
augusztus 9.
augusztus 23.
semmi baj. felhívlak délután.
Szia Borso,
Sajnos hívni nem tudlak mert elhagytam a számodat.
Vera
Szia Borso!
Bocsi hogy nem hívtalak, az egyik kesztyűt eladtam még szombaton. Ez egy másik ami puha protektoros. De jó állapotban van ez is. Ha érdekel ez is hívjál és megbeszélünk egy találkozót. Tel.30-316-8347
Vera
Szia Ancsy! Ha van rá lehetőség akkor élni kell vele! Mondjuk amikor Én neki vágtam akkor elég keserves volt meg Én messzire is mentem. De tájékozodni érdemes néhány gyermekkori barátom Portugáliában kötött ki.
nem akarlak lebeszélni, nehogy félreérts ha úgy alakul, hogy maradnátok, nagyon sok sikert hozzá
Ebben nem értek teljesen egyet,mert nekünk él kinnt ismerősünk és befogadták:)))))
Vááá,véletlenül régi nevemmel sikerült előbb.bocsi:))
Ebben nem értek teljesen egyet,mert nekünk él kinnt ismerősünk és befogadták:)))))
ott sincs kolbászból a kerítés ráadásul most ők maguk is kakiban vannak, nyakig. ha csak nem valamilyen profiról van szó, spéci szakterületen, tökéletes nyelvtudással, nem fogadnak be ott se senkit
Köszi meglesz:)))))
Ez biztos...egyébként nem csak ejtőzni megyünk,körül is nézünk,kinnt milyen az élet....hátha már nem jövünk vissza
Jó utat!
Szép jó reggelt fiatalság!
Jók legyetek ám,én most eltűzök egy hétre spanyolhonba "telelni", de azért majd visszatérek:))))))
Talán Jerez is útba fog esni és kipróbálhatom a GP pályát,már alig várom!De ha nem is tudunk ott moccolni,azért fotót majd csinálok!
Köszönöm!

Azt hiszem most jött el a szundi ideje.
Jó éjt és szép álmokat!
http://www.youtube.com/watch?v...
Akkor most ezt kapod tőlem - az egyik nagy kedvencem:
Juno Reactor: Pistolero
Aha, vagyok!
Na ne csi...