Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Foxy, nem úgy volt, hogy te is motorozol? Én azt hittem. Hogy jennek ide a biciklis képek? Ááá csak vicceltem. Szép a masina.

azé ne vegyél komolyan! mindenki segíteni akart...végre eccer egyfelé tolta mindenki a szekeret...
köszi Gábor,nagyon!
Cép traktor
Én meg találtam a Bergről naon tuti képeket, tittára rálehet nagyítani. Egyre jobban elveszi az eszem...........

Hát nem gyönyörű? Olyan kis karcsú, formás...........
jelzem,az én ötletem (is) volt...
Remek
köszönöm szépen! egyszer még jól jöhet
Igen,nála voltam.Ha érdekel bővebb infó, nemtudom,ide írhatom e,msn-en általában elértek.Adatlapomon kinnt van:)))
Igen, jó a napsütésre ébredni, de én álmomban kaptam egy bedobozolt, vadi új R6-ot, c.sárga fehérben és pont mikor próbáltam volna ki, akkor keltem fel. Így annyira nem volt jó napsütésre ébredni.
Szia!
ez a csepeli manus, akit ajánlottam? lehet, hogy nekem is szükségem lenne rá
Szia!

Én Fox-os medált meg piercinget szeretnék csináltatni. Úgyhogy kíváncsian várom a végeredményt.

Az msn címem miatt katt. az adatlapomra! A másikat már nem használom!
Szia!

Milyen volt a hétvégi buli?

Mégegyszer köszönöm szépen a matricákat!
Halihó!
voltam intézni a gyorsasági mocis medált,hát úgy éri meg a legjobban,ha viszitek a tört aranyat hozzá.Csinálnak ezüstből,fehér és sárga aranyból is.Ha nem visz vki aranyat,úgy bazi drága lenne:)))
Bárkinek kell infó szóljon,amúgy jó a minta, amiből gyártanák,kétféle is van:))))
Erre már én is gondoltam!
Jó reggelt Neked is!

Igen szép ez a napsütés, csak kár hogy hideg van hozzá....
Az tök jó...Zsámbékról akkor 2 perc alatt ott lehetne lenni nálad( Mármint Pátyon) és irány a "végtelen"
Szép napot Mindenkinek!


Végre egy reggel, amin napsütésre lehetett ébredni!
Ezek is úgy csinálták... szánalmas. Hogy egyesek mennyire nem tudnak mit kezdeni az idejükkel. Lefogadom, hogy a gyereknek nincsenek barátai és próbálja felhívni magára a figyelmet, hogy legalább valaki hozzászóljon... Ha csak így is...
Mana,ezen ne lepődj meg, mindig beírkálnak egyesek szép szavakat....Főleg az olyanokat csípem,akik "inkognitóban" irkálnak ezt-azt...
vagyok
Be ne sÉrt?ggyÉmÁ
hm?

szerintem ennyire ne mélyedjünk bele a témába
ráadásul ugy csinál mintha nem tudná.de én nem akarom meggyukni pedig aranyos.lehet hogy ezé nem