Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gabi itthon vagyok még néhány napig
ÜDV ALEX! mizu?
mikor leszel itthon?
Boldog Valentin napot lányok!
Azt hiszem igen. Egy régi dainese nadrágom van és szegény már elég viseletes is meg Cölöp még régen mondta erre a ruhára, hogy nincs értelme megcsinálni, mivel protektorokat is cserélni kell benne, mert ezek már törnek és lehet nagyobb kárt okoz mint amennyi hasznot hozhatna. Szóval ha azt veszem, hogy a térdkoptatók lehet nem lesznek tökéletesek, és hozzáveszem azt, hogy protektorokat is cserélni kéne, akkor mindjárt világosabbá válik, hogy új nadrágot kell vennem. Csak amit néztem az 30.000ft. :( Na mindegy, csere. Lehet nézek használtan valamit majd. Köszi szépen mira!
nekem két éve varrta fel a nadrágomra (ami egy túra naci volt), és ugy emlékszem kb 1oe Ft-volt.. de mondta, hogyha eredetileg nincs rajta, akkor más a nadrág kialakitása és nem igazán ajánlja.. persze azért rátettük, és jól sikerült, de azóta már olyan rucim van amin van eredetileg és nagy a különbség.. szóval ha pályázni szeretnél amugy is jobb az olyan ruha ami már erre van kialakitva.. remélem segitettem..
Ancsy, ha nézed majd még kintről. Utána tudtál járni nekem, hogy mennyiért vállalja Cölöp a két térdkoptató tépőzárjának felvarrását?
A "női"-t miért kellett nagybetűvel írni?
Nahát, megint Ti képviselitek a Női nemet?
és oda is csak az esernyőtartogatás
az csak a kiváltságosoknak jár.illetve a kiváltságosnak
esernyőtartás + egyéb szolgáltatások?
én csak kurválkodom itten.hátha valki jó pénzt fizet érte
áh az nem jó
és te nagyjány?
Még régen a simsonnyal nekem is volt olyan hogy télen hóba a mínuszokba nyomultam. Kilóméterenként megálltam és rátapadtam a blokkra melegedni, aztán megin tovább... Azok voltak a szép idők...
Én azt szeretem mikor nyáron 35fokba tekergünk... Jó kis bőrkabátomba amiből nem lehet kivenni a bélést, alulról meg szinte éget a nyereg a moci miatt
mi van kislány te mit csapod itt a szelet he?
nekem -9 volt a max , de az még annó robogóval volt 35 km , farmerba , sima télikabátba, két vékony kesztyűben még vagy 1 óráig 1-2 perces időközönként beremegtek a lábaim mikor odaértem, ja meg lementem decemberben balatonra meg vissza, 4 órás út volt, otthon töredezett a farmer a lábamon azért mostanában már én se csipem az ilyen hidegeket
jó is az
Aztán tessék vigyázni! Érezzétek nagyon jól magatokat! Remélem mire megjöttök kitavaszodik................. és lehet menni motozni!
oké, szavadon foglak
áh én 10fok alatt elpusztulnék a motoron azt hiszem...
Hy-Bye
Sziasztok.Csak köszönni néztem be,jók legyetek,egy hétig most finish fórum:)))))
Hiányozni fogtok:)))Puszi


Valamikor nyáron megyek és meglátogatlak! Már tavalyra is terveztem a pancsit, csak közben megszabadítottak a dokitól.............. De idén nem hagyom ki!