Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cégnek? www.szaguldoangyalok.hu Foxgirl. Szólj ha eljutottál iwiwig.
Ennek a cégnek mi is a pontos címe?
Motoros angyalok? hm
nem is a sokszor belinkelt motoros angyalok honlapján ott vagy te is névvel hopp elszóltam magam bocsi szépség
Én vagyok a névtelen .
Sziasztok csajok:)
Hm nem is számított rá hogy ezeket megadod De most hohy leírtad a számok tökéletesek Már csak egy név kellene melléjük
173/63/25 Szőke rövid haj, kék szem. Így megfelel?
De ahogy látom, nem csak én vagyok depi . Tegnap kísértésbe estem a napsütés miatt , mennem kellett a gépezettel.
Hát mára teljesen beállt a derekam. Auuu!
Sziasztok lányok, fiúk!
Nem baj, hogy belevauzok a fórumotokba? A miénk halódik és már én is be vagyok kattanva a sarki környezettől.
ehhe láv pont hú
Szia Foxi!
Látom te igen be vagy zsongva erre a tavasz ügyre... Add már meg lécci a paramétereid had keresselek meg iwiw-en vagy myvipen... Kíváncsi vagyok milyen leányok vannak itt ennyire felturbózva
Szia!

Látom nem csak én küzdök az elvonási tünetekkel!
Jön a tavasz,csak tavaszanyónak nehéz a batyuja és lassan ér ide
szia! nem sok. már megvagyok kattanva a téltől úgy érzem folyton be vagyok zárva... eljön még a tavasz egyáltalán
szió csajszi.mizujs?
Jaj,de szépek a fotóid!
hali! passz! nem értek a fékkarokhoz, motorokhoz... csak megyek vele vagy vmi olyasmi látszatát keltem
Ha teljesen berágatnak a körülöttem élők, akkor tutira eltűnök hétvégére.

A 20. szülinapom rendesen elrontották, azóta nem nagyon foglalkozom a témával. Nem kell még egy csalódás, inkább nem tervezek.


Egyre kevesebb kedvem van az ünnepléshez.
Hojtjej neked olyan fékkarod van mint nekem! az rs 125 ön pedig henger tartály
vagyis, hogy minket még ne érdekeljen a szülinapunk
Hali itt hangzott el az utolsó hozzászólás. Szeretném megkérdezni, talán tud valaki válaszolni, hogy miért jobb a henger tartályos fékkar és miért jobb a "zárt" tartályos? vagy melyik a jobb egyáltalán?
lapátol a fene... nem vagyok én olyan gazdag h kertesházban lakjak
kikapcsolódás az jó jó ideje nem érdekel a szülinapod? ez most úgy hangzott foxy mintha már annyi idős lennél, hogy nem is számolod , inkább gondold úgy a szülinapod ahogy én szoktam bosszankodjon az idő múlásán az öregek ne mi
Mi van a srácok(csajok)-al?Úgy eltűnt mki....havat lapáltoltok skacok?