Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt én maximum hidrogén bombával faragnám
Fox, itt vagy még? Kérdezi ezt tőled egy Fuchs
Oksi! Megbeszéltük!


Jó éjt! Szép álmokat!
Nah, van még 4 órám aludni, úgyhogy jó éjt a népnek!
Neemm...
A Magyar Telekom hálózatát faragom...
Szúrta a szemem
Miért, mivel foglalkozol?
Mert ha jelenleg a playmatekkel vagy éjszakai, medencés fotózáson a New Yorkban, akkor ne sírjon a szád
Semmi baj...nem az MTA Helyesírási Szabályzat megújító konferenciáján vagyunk. Pláne nem így hajnali 3-kor..

Áh..be kéne pakolnom azt a bőröndöt...- a baj csak az, h fogalmam sincs hol van!?
Szerintem te sem szeretnéd, ha találnék rajtad kapaszkodót...
Csak nem félnél?
*felülök
Fel ülök hátra és sok választásod nem marad... Najó, ezt én sem gondoltam komolyan.


Engyenlőre még nem fenyeget az a veszély, hogy ilyen módon fogok emberekre vadászni, de ami késik, nem múlik!
Uhh, kell végezned? Nem hangzik valami jól!
Volt már rá példa...
Hát persze...mert éjjel még felugranánk a Mátrába is, nem?
Én imádok éjszaka motorvulni Egyik hídon át Pestre...ott egy kis rakpart..Andrássy, majd vissza Budára... csavargás, alagút
Egyre viszont komolyan felhívta a figyelmemet Töki apánk, vagyis a Lángmester Lobmayer : amennyiben egykeróval óhajtja valaki megtenni a Szent István Bazilika-Hősök tere útvonalat éjjel, nem árt a hasidom világítás, mert így nem ütöd el az ártatlan, úton átkelni akaró részeg puhatestűt.
Aztán hoznátok nekem mondjuk egy gyros-t...
Reggel 6-ig kell végeznem. Utána halál!


Nem semmi! Meddig kell lenned?
Tényleg? Na és minden helyzetben ? Irigylem az asszonyt
Kezdek éhes lenni.........

Szerintem kezdenénk Andrássy-val és onnan átgurulnánk a Citadellához.
Én még nem nagyon voltam éjjel mocizni, de van egy olyan érzésem, hogy miután meglesz az első kör, mindig este lépek motorkázni!
ÉÉÉNNN vagyok a rabszolga!
Ilyenkor dolgozni? Hát mire valók a rabszolgák?