Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig a weboldalukon erről semmit nem írnak....
Na látod,ez jó kérdés...biztos lesz,aki majd informál mkit a helyzetről,de milyen rossz lenne,hogy készülünk a nagy első hazai GP-re,aztán semmi sem lesz belőle...legalábbis idén... Ki tud vmi biztosat?
Az komoly! De elvileg már megvan a versenykiírás és asszem szeptemberre esik Balatonring. Akkor borul a GP? Vagy én vagyok félreinformálva?
Hétvégén már hallottam róla,de ma a rádióban is nyomatták,hogy idén állítólag nem készül el a Balatonring!Gáz,hogy ilyen országban élünk,hogy a sok politikus él,mint marci Hevesen,egy GP pálya meg nem bír megépülni...
Köszi! Jó hát akkor beszélgessünk mondjuk a... nem is tudom. A görög sírásók béremeléséről? Csecsen helyzet?
Mana-nak: Téma feldobva
jah hogy ez a kérdőjel jólvan... Bocsi!
Egy zsír jó Michelin Pilot Power 2CT 195/70 R17 valakinek?
Baráti áron
Biztos mki dolgozik:))))
Vagy motorozik?
Hát van ez így....
Úgy látszik, nem csak a melóhelyem halódik, hanem ez a fórum is
itt vagyok.na léptem is .pusszantás csajok
mi is leginkább arra felé mozgunk. sztem a rokonod meg tuti ismerem. majd egy mailt dobj pls: kistuning5@citromail.hu
Nincs mit Ancsy.....
Eladó Sidi (Way Tepor) női csizma. (Kisebb lábú férfinak is jó). Használt. Jó állapotban. Méret: 38, de 37-es lábra jó! Ár: 20000 Ft. Érd:30-316-8347

Lorica-ból készült túracsizma
Vízálló-szellőző Tepor béléssel
Megerősítés a sípcsontnál, bokánál, saroknál és a lábujjnál
Váltóvédővel ellátva
Tépőzáras záródás
Eladó Spidi Z100 Lady / női kesztyű. Ár:5.000 Ft. Használt. Jó állapotban. Érd.:30-316-8347
Szia:)
Bocsi,nem igazán tudom,ki lehetsz....
Egyébként nem tudhatom miden motorosról,ki hol lakik:)))
Legtöbbet arrafelé megyünk amúgy,ha csak kicsit gurulunk,mert én ugye Halmi vagyok:))))
Sejtettem , persze te csak azért nem mert annyira részeg voltál a végére, hogy elaludtál
Visszagyött a tél: vízszintesen esik a hó
Ezt felírtam!



Basszus itt úgy fúj a szél, hogy horpadnak befele az ablakok
Lasan itt a tavasz és nem kell rá ezer hacuka felültetem a kis zöldre azt mekérek valakit hogy katintgason. .
Örülök, hogy valaki észrevette és jót vidult rajta .
A kisebbikről nincs még motoros kép?
Csajoknak csajos motor, Ö a lányom