Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még egy helyet megkérdezek itt a közelben, aztán ha az nem működik, akkor megkereslek, hogy mit sikerült megbeszélnetek!

Azért köszönöm szépen, hogy szóltál!
Pátyon él a barátnőm, mint kiderült náluk lenne hely a mocinak!
én a Móricz Zs. körtérnél vagyok.. ill. a garázs is.. (ha így is érdekel..)
részleteket majd mailben, ha aktuális lesz.. megbeszélem a csájéval, hogy mi a terve..
Szia!

II. Ker. a Moszkva közelében!

Ha úgy alakul, hogy barátnőd elviszi a mocit, akkor igen, légyszives jelezz nekem!
Jójó, igazad van! Nincs okom panaszra. Van egy nagyon bájos kis nő aki ápolgassa.
Péntek 14 00 -kor az Igazságügyminisztérium előtt!
Te csak ne célozgassál!
Tudom, hogy jó kezekben vagy!
merre keresel garázst? ..barátném költözik, és ha magával viszi a mocit, akkor lesz egy üres hely a Babym mellett.. (ez még egyáltalán nem biztos..)
..ha esetleg aktuális lesz, szóljak?
// Előző hszemben eggyel több nö betü van. // És hol fogod tárolni? Én lehet lemaradtam valamiről.
Muszáj néha ápoln(tatn)i az egomat. Most meg különösen ráfér. Ja, nem célzás volt.
Én is ettől félek, pedig már nagyon motorkáznék. Úgy néz ki, hogy talán a motorkát is van hol tárolnom, igaz nem itt Pesten, de legalább biztos helyen lesz és akármikor mehetek érte!
Milyen szerény vagy! Te kis Casanova!
Időjárás... hát igen. Hiányzott ez a hó, mint mókusnak az erdőtűz. Intéztem jó időt, csak a gazdasági világválság miatt kicsit lassabb az ügyintézés, tehát lehet csak márc. ápr. körül lesz belőle valami.
Elmondom ez miért van! Ugye köztudott, hogy ide mindenki a csajok miatt jár. Ők viszont miattam, én meg sajnos az utóbbi időben eléggé el vagyok havazva. Így tehát a nők nem járnak, innentől a pasik sem.


Mizu?


Bizti mindenki szomorkodik az időjárás miatt............
ezen a munkán mi is ott voltunk egy napot földet hordani .... most januárban
de leállították az egészet ...
Viszont Neked is! Elég halott a fórum...
Tényleg haldoklik a topik...........
Szép estét Mindenkinek!
itten is kár, hogy nem hoztam korcsolyát magammal
Ha megmaradna legalább kipróbálhatnám a szögesgumikat...
De úgyse fog
Hát jah, itt XVI-ban is szakad a hó. Jó kilátások...
olom!
Itt megint esik a hav
Sziasztok!
Hányan vannak, akiknek már sikerült beadni a licensz-kérelmet a Ladies Kupára?