Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló te eltűntnek nyilvánítva
Mizujs?Bírtad a balatoni jeget?
Bakker! Lefagyott a lábam! Mi ez a hideg? Antarktiszon vagyok? Segítséééééég! Elraboltak az ufók!
Jah, neeeeem... má fenn vok régóta... a plafonon Javítok: jó étvágyat Ó sztem már arról is lekéstem ahogy látom az időketyerét
Szia! Reggelt De jó vkinek, ha most kellt :)
Szép jó reggelt mindenkinek!
Joe reggelt :)
joe reggelt csajok
Igen, így van!
Nem ismerjük egymást...legalábbis én nemtudok róla. Csak van közös ismink...
Szorítunk mi is!
Szia Blogger...
Ancsy, drukkolok!

Figyuka valami van az msn-el! Tegnap láttalak tudtunk beszélni ma meg nem... Próbáltam állítgatni, nem tom mi van vele....Lehet felveszlek újra!
Szia!

Velem semmi különös, vagyogatok.... Lassan kezdek megzakkanni moci nélkül! Aha, ha már motozni nem lehet, akkor legalább itt legyen meg az érzés............
Szorítsatok, mert ma megyünk a széfbe válogatásra:))))
Köll a pénz új rózsaszín idomra
Szasztok. Na csak nem ismeritek egymást itt csajék?Foxy-Gemi..mondjuk nem is laktok messze egymástól
Szia!
minden rendben, csak mar kisse hianyzik a motorozas es Te? mostanaban megint nagyon sokat vagy itt elvonasi tunetek szinten?
Szeretnénk , ha azok a hölgyek is megtanulnának motororozni , akik esetleg pot téged ütnének ki a kanyarban az autósiskolában megszerzett gyakorlati tudásukkal ...



www.varioauto.hu
Szió!

Már ezer éve.............. Mizújs?
lassan, tagoltan magyarazzak
Látom van itt 1-2 "ex"chates nő is...
Speciálisan nőknek az vajon milyen?természetben köll fizetni a gyakorlati oktatást?vagy már alapból esernyótartó fiucskák állnak a rutinvizsga helyszínén?
Hölgyeim és lányok figyelem !

Gyakorlati egyéni motoros oktatás speciálisan nőknek !


bővebb info és jelentkezés:www.varioauto.hu
ohh.az én vérem
Én hun-germán vagyok