Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szóval javítva " alldrágaságosság"
De van. puszi Alldárgaságosság
má megin együtt jöttetek pohival ti dugtok az tuti.együtt vettetek laptopot? hogy legyen otthon 2?
becsszó.nem lehet hogy van olyan h szécsény meg szécsénke?
pohi! szécsényi vagy?
szia szandi
Hali....hát szerintem se.
pedig 547 et mondtak
sziasztok csajok
Szerintem több mint 8000-en , de tényleg nagy a cug...reggelre még hidegebbet mondott, kíváncsi leszek. Volt már itt -32 is, de azt nem éreztem mert épp egy liter ouzo volt az ereimben
a terv kész , mehetsz dubaiba, egy ilyen csinos szőkére hamar rábuknak az arab sejkek de aztán képet ne felejts el a sportmotorra a galériába feltölteni nekünk
Az európai jog nem ismeri el a poligámiát, nem? Szal ha hozzá is mennék, simán hazaszöknék az arany RR-el és a gyémánt sisakkal , persze traileren hoznám.. ami a legújabb extrás amerikai változatos X6-osom után lenne kötve és ezeket persze a saját yachtommal hajóznám be Euópába, amit ugye nászajándékba kapnék
Csak pilláztam mikor szóba jött a fórum , aztán, hogy kit ismerünk, hátha van közös ismi........., mint ahogyan a példa mutatja volt, van és talán lesz is.
Veszem észre....


Nekem csak a fagyi maradt, sajna nem itthon tárolom a kis drágát.
elvetenéd magad egy olajsejkkel, igaz csak az 5-ik felesége lennél, viszont aranyozott cbr-el tépnél a dubai utcákon gyémántozott sisakba
Az ám, de még milyen kicsi.............
Kicsi ez az ország... :)
Én már attól is felfázom, ha ránézek a hideg fagyira..de tegnap nem tudtam megállni, h a mocival ne gördüljek egyet, legalább itt az utcában...hamár úgy is be kellett indítani és a nap is sütött Le kéne költözni Dubaiba...


Tegnap reggel én is láttam egy mocist.......................

Az enduro még talán oké ilyenkor............., de utcán! ZZzzz.............
Én kicsit kiljebb...Hidegkút.
Lehet, hogy eszeveszett hideg van, de ma délután 3-kor Zsámbékon simán szembe jött velem egy MT01-es srác motorral... Nah ez a nem mindegy....
Szió!

A Budagyöngye mellett!