Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ragadozó...
inkabb nem
de persze koszi az invitalast
Jahh hát gondoltam hogy hús evő vagy
Pihi és dumcsi itthon, átjött a barátnőm picit lelket önteni belém, aztán jól kibeszéltük magunkat.
Dög vagyok Alex? Dehát most miért?
Amúgy én már nem macival alszom...
Fúúúú RR Cat milyen kis gonosz vagy Mi van elvette valaki a macidat?
Köszi kérdésed, jól telt. Voltam ma a Mamutba,báár nem vettem semmit :) Meg dvd-ztem,dvd-zek. Ennyi!
Neked?
Nézz át CBR Klubba és megtudod miért írtam
mos' meeeeee
nyaron egesz barnak vagyunk
Elex, ezek a csajok mind világosbőrüek
Szia!

Szép estét Neked is!
Jó estét motoros Amazonok...
Szió!

Neked hogyan telt a mai nap?
Jóestét!
Felém nem sok jó sajna............, de próbálok erőt meríteni a nyári terveimből!

Jó lenne motorkázni..............
Szió!
Valahogy én is így állok a korival.................... Mi jövőhéten szombaton megyünk barátnővel kikapcsolni : DJ Rush!

Valamikor 7-kor lefeküdtem, pici szundi, aztán most pihi!
Látom csajok, nem uncsiztok, megy a hülyeség ezerrel
Nálunk is van igen jó kis koripálya(ingyen) még akár jégmocisoknak is
Wá! Na ez az, amit még nem próbáltam, de naon akarok én is én is én is! Bár én csak motorosruhában merészkednék a jégre... fő az óvatosság, nem akarok még akár csak 1 szezont is kihagyni!
Óriás kori-party volt ma is Igaz korizni is jobban szeretek, mint tudok ( akárcsak motorozni ) de így is szuper elfoglaltság egy kis kikapcsolódásként a sok tanulásból... Ti mit csináltatok ma?
Élünk, virulunk és jégkockába fagytunk És feléd mi a helyzet?
Sziasztok csajszik!

Mizus veletek?
Ajánlom h beválogassanak titeket, mert megyünk és boldogítjuk a stábot Meg hát a sok pénzt segíteni is kell ám nektek hazavinni, nehogy ellopják a rablók útközben! ...tsssss, mi leszünk azok, csak kendőt kötünk a szemünk elé h ne ismerjetek meg! meg rajzolunk rá szemeket h lássunk is ám vmit!
Na hé! Mit keresek én itt? Tanulnom kéne! Mingyá hazazavarom magam
Brrrr! Ne is emlegesd a jeget! Szörrrrnyű! Ezt naon nem nekem találták ki
Leszámítva azt h 2 napig non-stop fenn voltam - na jó, aludtam 1,5órát, ahoz képest ja, asszem mondhatom h kurrrrva jó volt! A fürdőruha itthon maradt, dehát Ifás feltalálta magát, aztán volt türcsibe szauna, meg medencézés a pezsibe - vagyis h lábmosás, mert persze a törölközőtől nem lehetett megválnom
Aztán römi parti, szkander meg miegymás, reggel meg folyt köv hatalmas karnyikás szemekkel a tréning. Pfff azt a bandát kellett volna látni
Köszike,meglátjuk:))))
Nem volt egy nagy eresztés a válogatás, és hát kiváncsi vagyok, kit és miért válogatnak be....de ha nem jutunk be, sem lesz nagy baj, megpróbáltuk, aztán ennyi
Én msn-em jó amúgy, nincs vele gond és voltam is a gépnél, amikor kereshettél