Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hm..nekem még van 18 jó évem de Neked csak 2!
hol látod sértődés nyomát, vakegér? ..van olyan, aki nálad sokkal durvábban szívja a vérem, ne aggódj.. elég edzett vagyok..
..és ne akarj magadhoz öregíteni, nekem még a 30-ig is van laza 2 évem..
be ne sértődjél már 30 körül már minden nap ajándék-főleg ha sportmotorral jársz
hát asszony még rángatna bulizni de 10 ből 9x nem jár sikerrel. tél van bakker-ilyenkor az se megy.itthon a jo kis melegben-fincsi kis whiskeyvel búcsuztatom ezt a genny nehéz évet jövőre se lesz jobb
..van olyan is, aki rendet rak, pakolászik, takarítgat, aztán este elmegy rég nem látott barátokkal találkozni...
csak úgy öregesen.. ha már vén picsa vagyok..
Dehogy punnyadnak szombat van, fiatalok mennek bulizni Látod te már ezt észre sem veszed vén lókötő mondjuk én se nagyon
még a csajok is punnyadnak
BOHAKI!
ez a gáz,,,
Pici, mizu Veled?

Ma már otthon leszek..., este msn kicit?
Ez tényleg gáz ez a pasi
ez egy buzi
de igazi...
vagy ezt,,
arra gondolt , ,, : - na ez már egy igazán jo kor,,
mit nézhetett az öreg apáca ilyen evvel a kaján képpel? nem a helyi plébáni blébánia honlapját az biztos....
ettől:
Zsebyke ezé' nem tépi szét Joe-t.. ..Zsebyke és Joe is tudja, hogy ez az igazán jó kor..
most lebuktatsz,,, meg kell hogy öljelek,,
2 hónapon át ezt mesélted, vaze...
elgondolkoztam , milyen jol imformált vagy ,
kezdésnek mit szólsz egy kiheréléshez ?

Inkább nem írok semmit!
...hát nézd.. szükséged lesz néhány műtétre, hormonkezelésre, de előtte el fognak küldeni pszichiáterhez is, hogy szakvéleményt alkosson, mert anélkül nem fognak tovább engedni... ..gondold át, mielőtt belevágsz..