Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Váááááá száguldozunk 1000-rel .....itt a munkahelyemen Bakker mi a picsának kellett ma is bejönni? Ilyenkor senki se nem csinál semmit! Mindenki otthon tunyul! Nem hogy hitelt igényel! Legalább vki mocit vinne! Azt szívesen megcsinálom! Bár csupán kb 5perc tömör gyönyör lenne, de hát aki a kicsit nem becsüli... Hehe majd jövőre! Már alig várom a tavaszt!
. Ez jó volt nem is akarom tovább űberelni, benne van minden. Hasonlóan Boldog Újévet kívánok én is minden motoros lánynak és kedves rokonságuknak.
Neked is Drága csajszi
Na akkor meginkezdem:5forintos benzines ingyengumis simautas napfényes mindig vigyorgós szerelmetes narancsbőröspopsimentes kívánós örömteli boldog új évet kívánok csajocskák
Boldog Új Évet Kívánok Minden Kedves Motorosnak! Természetesen motorozásokkal teli új évet!
Szió.Már menek is ám, csak benéztem.Jók legyetek,élvezzétek ki még az uccsó napot az idei évből:))))
Repsi,délután gyertek, várunk benneteket. Aki uncsizik ma otthon, az is jöhet..
B.U.É.K!
hell kishalacska
mer ez is enyímé azsé
Biza, te má' foglalt vagy:)))
figyelek ám!Csak itt a buék, nem igen ülök gép elé
Nekem teccccik ez a popsi! Most mé' kéne hagyni, amikor olyan kis formás?
Szééép jó reggelt csajok és "csajok" Mindenkinek B.U.É.K!
ne aludjatok!
Én is téged
már nem is akarhatsz.mivel az vagy.kis rohadék
Üzletelnek a motorzó nők?!
Ehhe , na jó nem akarok mocsok lenni
Inkább BÚÉK babyk!
hell brian!racetc k1?ujban vifilkoszter?párban
Hát öcsémnek kell majd a gsr-re, de majd szponzorálnom kell őt, hogy néha el tudjam kunyizni tőlle. Szóval sajnos tényleg csak tavasszal aktuális. Foglak majd keresni. köszi.
Most még van néhány pár gumi, a többit jól látod
Uhhh tényleg látom árulod a vasat. Gondolom a gumi is attól függ, lesz e új vas szponzor stb.
Sajnos jövőbe nem látok de remélem lesznek
Hy Brian! Tavasszal lesznek gumijaid?
Neked, bármikor, bármit
én sem Rád