Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Wáááá, ez nem semmi

Az a baj, hogy nem fér annyi meleg ruha a bőr alá, hogy ne fázzak....., még itt a lakásban is meg van dermedve a bőrruhám és azt mondja nem akar kimenni
Vegyük fel a bundabugyit és menjünk egy kört
Én is örülök, hogy itt voltatok, idén először és asszem utoljára is
Mesi: Köszi a pólókat...és jó volt látni és beszélgetni :):) 2009ben találkozunk :):) Nagy puszi!



MOTOROZNI AKAROK!
Nagyon szép az R6-od, én is mindig arra vágytam, de nekem nem ér le rólam a lábam, csak lábújjhegyen basszuskulcs....Szép helyen túrázgattok, lehet csatlakozunk hozzátok jövőre..Van egy kis csapatom, ami csajos-motoros, száguldó angyalok a nevünk, lehetne jövő szezonban pár közös gurulást szervezni..hm?
Jahhh itt is "szolgálatba helyezi magát" a közeg
Szevasz Pohi! Téged itt is megtalálni! XDXD
hiszem hát -azé mondtam bazz.osztán nem a segged nyalom megmondanám ha surmó rendőrnek tartanálak még igy is hogy itt laksz a szomszédba.
má leírtam hogy a normális rendőrt csípázom és nem szívatom.majd jól büntess meg ne kivételezz velem -bár tudom hogy nem kivételeznél-főleg ha elkapsz
Mostmár nők is vagytok
Jó fej vagyok ám én is, mint sokan mások, ha hiszed ha nem ilyen rendőr is van Emberek vagyunk mindannyian, csak épp más élettapasztalattal.
hát neked sem kell hülyeségért a szomszédba menni
Te is büszke lehetsz rá hogy igazi "motorozó nő" lehetsz
Köszönöm, nagyon figyelmes vagy . És még pont ma is tartom a 3 lehetőség közül.
nem tűntek el.. ..és boldog névnapot, ha jól tévedek!
Szemmi gond kici cillag, cak valaki pöcön rúgott Félretéve a tréfát, miattad keveredtem ide annó és most már ide is benézek. Bár lehet azért tűntek el a csajok
basszus Pohi .az utolsó bejegyzések 80%a a Tiéd .mindjárt Te is megkapod a csaj titulust mi van Veled?
De nem ám ez súlysobító, hogy tele van cukorral ami emeli az alkoholtartalmat és akkor még a fahéjról nem is beszéltem, amely ismételten 2 évvel növeli a büntetési tételt...naés van még egy adalék, de azt már le se írom mert úgy életfogytig
őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
ezek szerint nem jott be
Ha kicsit sok lenne és nem tudtok leállni akkor Anyukám a "detox"-on dolgozik, tudok protekciós beutalót
Ezt enyhítő körülménynek szántad?
nalam csak a forralt bor van
Ezt az alkesz bandát