Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

forralt bor / pezsgo / voros bor - ezek kozul valaszthatsz, hogy eppen ki melyiket fogyasztja
Lányok mindenki fodrásznál, szoliba vagy kozmetikusnál? Esetleg pályaidomfestés a versenyre?
Értem, ezek szerint jó eladó vagy te is, vevőpárti. Én is többször beszéltem már net-en a sráccal akinek eladtam az R1-et, és megnyugtatott, hogy tökéletes, meg van vele elégedve. Egyedül az akku merült le neki (gyári volt benne 5 évig) de az is csak azért mert decemberben elvitte és tavaszig egy fűtetlen garázsban volt.
Hát ez egy réggebbi típus picúr és a videók között van. Sajnos úgy néz ki, hogy kék füstöt dob a kipufogója ami elég rossz előjel .
Szép estét....

Itt is itt vagy Pohi?

Mi gond a sárga ezredessel? Vagy valamiről lemaradtam volna?
Az a volt drágaságom, nem tom mi történt vele, nálam még nem csinált ilyet.
Tuti, hogy olaj, mert a pára máshogy mozog, és fehér! Azért kíváncsi lettem volna a következő gázfröccsre, hogy ugyanakkorát nyom-e! Valószínű, hogy szelepszár szimering, mert fordulatszám esés közben lökte a kéket. Sajnálom a srácot mert jó kapcsolatban vagyunk, meg eddig még nem is szólt!
Nincs mit köszönni drága, most te voltál az ünnepelt:)))))))
Ja írtam is....nem a legjobb a mínőség, de lehet csak a hideg miatt volt nem? Habár tényleg kéknek tűnt....
Szia Pohi!
Nézted a sárga 1000-est amelyik dobott 1 kéket?
Sejtettem
telt? loptuk köbméterét több mint 100-é
Jó volt ma gokartozni. Találkoztunk innen is közületek. Bulizni pedig kell, a hugommal tegnap is voltunk és ma is megyünk.
De ha nálatok meleg van akkor legalább telt tüzelőre itt nálunk a hordók körül alig van már pár gally
Ne ámíts
na de most át kell adnom fiamnak a lapit mert már egy órája rugdos hogy játszani akar.Ádám -Éva konflikto folyt később..
csak én tudom, hogy mé írom alá, te meg nem, me' nem ismersz..
én? miben? meg mé gondolod?
no.hát látod hogy nem mondok én hülyeségeket
Zseby!
Te engem mostan kostolgatol?
látod, ezt is aláírom..
ezt aláírom..
nem ismersz
ezt muszály vagyok beszúrni :
Mi a különbség a terrorista és a menstruáló nő között?
- Egy terroristával lehet beszélni.