Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mátol fogva tessék minden nyuszit, simán NYUL-nak hivni, és magázni,, : - kérem nyul ha idejönne oly kedves lenne öntöl,,
helyes megfogalmazás a "kis"?
nem tudtuk, mi legyen a nyusz neve, aztán jött a Nyúl Béla és onnan a Bélus, Béluci... De nemtom, miért kell kinevetni...
A szőrt is lenyalogatják egymásról? Gondolom fésülni azért kell őket.
akkor a nyul miert ne kaphatna?
vagy csak mi vagyunk az orultek es te a normalis
Látom jót mulatsz...
mat bélus,,
Hát ez az
Neked is adtak nevet, nem
ezek öntisztulo kutyák, lenyalogatják egymást,,,
Na de miért kell elnevezni szerencsétlen rágcsálót Bélusnak?
Ha jön a tavasz nem irigyellek. Ennyi bundát rendbetartani!
zseby lennék nálad kisállat,,
van hét jelenleg,, és mind imádnivalo,
Egy állathoz vagy kötődsz vagy nem, nincs köztes állapot. Én is tudom milyen érzés elveszíteni. Volt egy sziámi cicám, egy hónap híján 18 évig velünk élt. A kezeim között halt meg. Családtag volt. Bármennyire szerettem meg sem fordult a fejemben, hogy ne legyen több macskám. Pótolni nem tudják, de nem is kell. Mindegyik külön egyéniség.
Tudom, hogy mivel jár, voltak hörcsögeim és nyuszikáim, úgyhogy rágcsáló-téren otthon vagyok, mindannyian iszonyat luxusban éltek nálam...
Csak amióta nincs Bélus, kicsit félek attól, hogy megint irreálisan kötődjek egy kisállathoz...
...viszont a kiszemelt cucuka szerelem volt első látásra, úgyhogy már "gyanús" vagyok magamnak is...
Neked is!
szép a kutyid dia,
reggelt,
Sziasztok!

Gyerünk Zseby, vágjál bele! Egy kis cucu nem olyan nagy felelősség, viszont mindig okoz vidám perceket.

Nekem csak a hangélménnyel voltak problémáim, nagyon tudott sivalkodni a saláta után. Hosszabb szőre volt mint a Borsoénak (kép alapján), de tele volt forgókkal. Érdekesen nézett ki a kis kobold.
akkor meg hajra meg van kb 2 heted, h eldontsd, aztan nekem is lepnem kell, kulonben megint megsokasodunk es az mar nekem is sok lesz
nemtom ...csak variálok, hogy megint a nyakamba vegyek-e egy kisállatos "tortúrát"... mondjuk magamat ismerve, nem sokáig fogom bírni, hogy ne kezdjek bele
es mi akadalya, hogy elvidd?
meg sem merem nézni őket, mert akkor tuti nem bírnám ki, hogy ne jöjjön velem haza a kiszemelt cucuka...
az hagyjan! de egyre cukibbak
csak tudnam, hogy a Gizi mikor fial mar meg... de benne csak nem maradnak