Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak azért nem küldelek el a büdös picsába,met hátha még szükségem lesz a protekcióra!

Amúgy már megtettem volna.
Látod- látod nem bírod feladi! Ez az amit benned tisztelnek? Vérig sértődsz és azért is. Fogadok lángol már a bugyid is
Helló gyerekek!

Kell segítség?
látod-e, még ez a pici lány (nem úgy pici...fiatal ) is érti miről írunk, te meg 26 éves ló létedre
nem tudod kirakni, miről van szó...
Már elfelejtetted, hogyan tetted fel a kérdést? Olvass vissza! Nem ezt írtad!
Rád értettem, kiscsillag!
Csak nem a neved írtam le, hanem "úgy általánosságban". Bár mindenki tudta, hogy rólad van szó!
VEGYÉL MÁR EGY SZÁJBATEKERT HELYESÍRÁSI SZÓTÁRT, AZ ÉG SZERELMÉRE! Vagy legalább jártad volna ki az általánost becsülettel...
Hát nem rossz indulatból, de remélem nem éred el!
Dehogy csak sietek mert eljegyzés lessz nővéreméknél és mentem is nincs értelme tovább lenni unom. pá bogarak.
nvarchar 25
elmondom neked,hogy simson van a seggem alatt nem vmi ezres csodagép......{bár az se lenne rossz:D}
Lószart bekébzelt fruskák azt hiszik a gyorsasági 1000-sal a popsiuk alatt máyerek és kérdésemre hogy magasszintű terep motorozásra a válasz hogy az meg mi?
Mi van, betelt a karakterlimit?
A saját szavaid? vagy az agyonképzett nők segítettek telefono!
Született tehetség?
Ahogy nézem, nincs szükséged segítségre, tök jól csinálod...
kellemes csalódás ért....azt hittem agyilag én vok itt a legkisebb......de úgy látom nem....
Csak nem mindegy, hogy milyen módon és fogalmazásban tetted fel azt a kérdést! Abban volt valami, amivel azt adtad tudtára másoknak, hogy te felsőbbrendűnek érzed magad sokaknál!

Tudod, ahogy bekiabálsz az erdőbe, úgy jön a visszhang!
AAAAAAAAAAAahhhhhhh dehogy ti még segíthetnétek teljes elbutulásomban
...hát akkor ne menj,hagy röhögjek még,bár nekem mennem kell!MAjd 4kor jövök!
ááááá,tiszta hülye aki nem normális!
Mit tiszteljek azon ha első kérdésemre leoltás volt a válasz. Nem voltál itt tegnep kérdeztem valamit és azóta folyik a háború és értelmetlen baromságok sorozata de lehtet nevetgélni. Azért jöttem vissza.
Most néztem,ő tényleg csaj volt! vagy,mint a GSRita?
A bolond is mindig azt hiszi, hogy a többi ember a hülye és ő a normális.....