Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mert nincs kamerám de már 2 éve terpezek és vannak élmények. Moci meg hamarosan érkezik. Akkor majd lessz.
már multkor is néztem a képed... te nem a Pata bnője vagy véletlen? ha nem bocs
Zseby!A számból vetted ki a szóz Nagy igazságot mondtál!Rőviden:Ha nem tisztelsz,nem tisztelnek!
Én nem nagyképűségből,de büszke vagyok magamra!Sőt!NAGYON BÜSZKE!Legyél te is az magadra!Ennyi!
Biztos igazad van!
jól sikerült a "gecimanó" szerep
Naa ez már tetszett de szeintem menjünk vissza motovross oldalra itt csak utcai pipik vannak már meg is bántam hogy rákérdeztem van-e itt terepes csajszi a közös mocizás végett. Ezek meg nekem ugranak. Azt hiszik mien kemények mert húzzák a gázkart de ha egy 120 kg- mocit le kellene tenni a domboldalon össze törne a csini pofiuk.
Nagyon leegyszerűsíted ......
Te a gyosulásokról beszélsz? Ott tényleg a kűgázt kell húzni és fékezni.
Aszfalton nem is kanyarodik az ember...stb. Ugye?
...mondom: nem bátor, hanem hülye
Na jó, asszem kénytelen leszek bevállalni a gecimanó szerepét...
Nem azzal van a baj, hogy te azt szereted... ez így van rendjén, mindenki válassza azt, ami az ő szívéhez közel áll... De a debütálásod enyhén szólva nagyobb pofikáról tesz tanúbizonyságot, mint amennyi - gyanítom - mögötte van... Van egy kulcsszó: TISZTELET! Tisztelet, a többi motoros társ iránt, legyen az utcai motoros, vagy cross-os, vagy pályázós, vagy egy simson-os kisöreg a faluban... továbbá tisztelet az idősebbek iránt is, nem pedig beszólni egy felnőtt férfinak... hidd el, talán jobban tudja, milyen egy igazi nő... Én a sportgépeket imádom, és megrögzött Honda-rajongó vagyok. De ugyanúgy csodálom a terepmocisokat, a Hayabusákat, a Kawákat , vagy bármi mást...
Itt nincs szükség a "megmutatomdevagánykiscsajvagyok" szövegekre... hidd el... Szeretni és tisztelni fognak anélkül is... csak te is úgy állj hozzá a többiekhez...
szija
Na tényleg mentem.Mindenkinek
Az utolsó mondatod kicsit erős volt....
Levegőben? Ott repülni kell.....
A motor az földi jármű.
akkor megértheted őt nyomdokaidba akar lépni
Muerte!Van egy videod vagy valami ahol motorozol?Érdekelne!
Én voltam az ovi ördögfiókája
snassz mezei utcai motorosok
Hát igen!mi csak snassz mezei utcai motorosok vagyunk,ugye lányok?Mi életünkben nincs adrenalin?
Nem gáz de azzal kezdtem hogy mielőtt írsz gondolkodj amúgy nincs baj én ilyen vok. Én is sminkelek pózolok kamerák előtt de terpen zúzok ami kifér.
ha ezt gondolod miért vagy itt?
miért rád nemvolt mikor ovis voltál?
Azért mert aszfaltok csak a gázt kell huzni és időbe fékezni!...én csak tudom 1990 aug. 31-től van A-s jogsim!
Na meg a fiatal úr nem úgy viselkedik ahogy azt elvárnám .Kicsit visszavesz mindenből,akkor lesz moci.Csak az ovodában sok rá a panasz
azta az tényleg bátor úgy
Hát mi? Nevetni fogsz mentem már ninjával meg R1 -sel és az traktor hozzá képest. Nézz körűl a levegőben úgy 3m magasban cross motorral. De magyrázhatok én itt utcai motorosoknak nem is ismerik adrenalin fogalmat.