Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem keress más oldalt magadnak... www.butacrossos.hu
Ennyit a tanyabike-röl
biztos?
Bakker a terp szerinted nem sport akkor Mi?
Nem a megfelelő stílust választottad... De biztos én vagyok ostoba utcai pipi, igaz nekem nincs 120 kilós mocim, csak 197, meg nem is 2 éve vezettem először a saját motoromat, hanem közel 11, de tudod, mi van? Én nem tudok motorozni... tudok vezetni, és szeretnék minél-minél többet tanulni, hogy egyszer jó motoros váljon belőlem, örömmel és hálával fogadom a tapasztaltabbak tanácsait, és ha esetleg én tudok bármi apróságban segíteni valamelyik társamnak, úgy azt még boldogabban teszem... Úgy gondolom, kicsit éretlen a hozzáállásod, így valószínűleg nem is érted, amit írunk neked.

...és egy dologra külön büszke vagyok: tudok helyesen írni...
te aztán tényleg primitiv gyerek vagy,ráadásul egy enduró nevén vagy jelen a sport motoron!
Helyesen spyd-nek írják.
Mert bírkák vagytok és a nagyzolás hajt titeket ti mondjátok divat motoros? Én 125-ről beszéltem ti meg jöttök az 1000-sel. A terepen legfeljebb összetöröd magad azt kész. De a gyorsaságival elcsapnak mint egy nyulat nyuszikák. onnant nics vissza út. Meg a moci is totál káros lessz. Haver 5 hét korház után kijött de a mociának semmi baja nem esett az esésnél.
Sose használom, de majd mostmár fogom a sokadik rámszólás után!
Én egyáltalán azt nem értem, hogy a tanyabájkosok mit keresnek ezen az oldalon..... Vagy miért sportmotor a neve... Ezek a vacak simsonos, endurós videók már a sírba visznek!
Budapest a családi fészek de egy szóval sem mondtam hogy ott is lakom. Magyarország szinte minden szegletét bejártam főbb helyeket s laktam is ott több hónapokat mellesleg vidéken nevelkedtem úgyhogy tudom mia pálya mellesleg voltam már a piliscsévi pályán is.
DR,miért nem lépsz a válasz gombra és akkor mindenki tudja,hogy kinek írtál!
Én se szólom meg a másikat mert neki más az érdeklődési köre!Igaz?Mondtam én valaha valakire ilyet?
Ki?
ezt kinek írtad?
Az meg ki?
Miután isteníted a tanyabájkot és lehordod a spídet? Mindezt egy olyan oldalon aminek SPORTMOTOR a címe?! Hát gondolkodj már légyszíves...
Na én lépek,szép napot a hölgyeknek!
Vajon miért?
Bakker nem azt mondom kötöszködni jöttem érdeklődtem van-e itt trepes csajszo a közös mocizás miatt. Ti estetek nekem.
egyszer majd eljőssz hozzánkfele mert Bp.-n ugy is csak aszfalt van,aztán én lekamerázlak!Ezt megigérhetem!
R1 traktor? Muerte ülj már fel mögém légyszi! Meglátjuk le tudsz e szállni vagy emelőbak kell hozzád... Az ilyen mint te, nem motoros, hanem divatember! Zseby drágám oltsd a népet!
Már akinek!
A 12:00-ás h.sz.nem fikázás!Saját tapasztalat,sok-sok ezer km után!