Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne birkázz!
Inkább írd le érthetően,úgy,ahogy 1 26 évestől elvárható.
Bakker, bazd ki, azt a leborult szivar végit, vazze... Duß, szedd össze magad...
Szia kykee!

Gyere röhögni.....
alany az nálad luxus?
Ő nem birka ,hanem tarka!Nem tudsz ovasni sem már!
Mert?
Na erről beszélnünk kell majd.....
Bírka olvasd el rendesen és értlemezd mégha nehezedre is esik.
Szia Zseby baba!
Látom és sajna most éltem át egy good bye-t!
de jól kiröhögöm magam!

I love only motorozás!
egy jó időre singli time
Szia Kykee-bear!
Ja, bocs, nekem sikerült eljutni a felsőfokú végzettségig is... de megnyugtatom a pici lelked: van mellette két szakmám, és jelenlegi munkámat szintén egy új területen végzem középvezetőként, emellett 4 nyelven beszélek, amiből hármat felső fokon... de nem erre vagyok a legbüszkébb. Hanem arra, hogy vannak barátaim, akik szeretnek, és akármelyik topikba írnék itt, legyen az Hayabusa vagy GSR , esetleg KTM, ugyanúgy szeretettel és tisztelettel fognak fogadni mindenhol... Na ez az, amit te sosem fogsz elérni...
Nézd vissza bakker. A katonákat ócsárolta bazd ki
jövök,bár tuti belém kötekszi!
Szijja tesó!

Látod,ezek a nők ilyenek,de legalább jókat lehet röhögni....

I love Motorozó nők topik.

kemény és csak nem adja fel!
gyere csatlakozz
Na éppen erre akartalak rávezetni mindenki magából indul ki és tér vissza ezért nem értem hogy amit az imént írtam gyengébbek kevéért ismétlés: abba kellene hagynod a beszólogatást és értelmesebb dolgokon kellene törnöd a sötét fejed, hogy szavaiddal éljek. de nekem egál. Majd meglátod.
Lártom,szép a Szombat!
Hello!
Most írtad: "mint te 4 szakmával".....akkor neki 4 szakmája van....
tiszta prizönbrék vaze
Lehet hogy még többet is mint te 4 szakmával. Neked mennyi van?
...de milyen bóóóóóódog...
ez most nem tudom, h jött ide, de bármikor bárhol találkozhatunk és durva gyerek vagyok, mert
jegy nélkül utazom és csípős szósszal eszem a gyrost
Hú baszki... Te sötétebb vagy, mint amit legmerészebb álmaimban feltételezni mertem volna... Honnan tudod, mit tettem le az asztalra?
Egyébként szerintem te vagy itt az egyetlen, aki olyan kicsinek érzi magát, hogy mindenáron pattogással akarja ellensúlyozni...
Akkor nagyon buta lennél.......