Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziiiiia Hayabusagirl
Nekem volt Aprilia Red Rose-m.Nagyon szerettem!
Csak az érdekel?Miért akarsz azt?Mert tetszik vagy a jogsid addig szól?
Nem nézted a jobb felső sarokban az apró-ban?Csak 1 tipp volt.Előbb-utóbb csak lesz
Nagy kár! Valaki majdcsak épp elakarja adni.
Hát én nem tudok segiteni
Hello! Kezdő motoros vagyok, ill. majd csak leszek. Nagyon szeretnék vásárolni egy Yamaha Virago 250-t, de sehol nem találok. Tudnátok segiteni, 2000-es évjárattól érdekelne. Az eemail címem : emietradr@freemail.hu . Köszönöm
Szióka!Keresd Elissát!
Szia Kitty!Mizu?
Hali mindenki ahogy itt elolvasgattam mindenkit támogattak vagy legalábbis a családból inspirált valaki esetleg barátok......... No mindegy a lényeg kérdésem volna van olyan csajszi itt esetleg aki a motorozás legmagasabb szintjét művelné? A MOTOCROSST, ENDUROT? Mert nem lenne rossz ha nem csak pasikkal motorzhatnék, ha van akkor írj nekem e-mailt a muerte666@citromail.hu címre persze csak ha szívesen motorozol másokkal.
eriggyel de jó lenne már......de egyenlőre elég nekem a simson(L)
Én meg továbbra is a 9es NINJÁ-val, amíg meg nem lesz a zx12-es
Még anno a Z750-el! (2007-es) Mostantól majd r1-el próbálgatom
Eddig egy 250-es Banditot hajtottam. Sv két hónapja van meg. Milyen moccal voltál kint?
Kiskőrösi vagyok, de elég sokszor megfordulok a gokarton(csak 52 km). Jövőre szerintem érdemesebb lesz bérletet váltanom
Timi! Kecsói vagy? Azon a gokartpályán én is elég sokat mozgok mostanában...
kakucson 3ezer a délután..
Pesttől 60 km, vagy még annyi se. Útba esik Örkény is, meg Kakucs, nagyon dicsérik. De árban az már egy másik kategória. Ott egy délután asszem 9000. Persze hosszabb pályák. Kecsón egyik kanyarból esel bele a másikba(pálya hossza kb 800 m), nagyon technikás, nekem ez tetszik benne.
és melyik irányba?
Á egy százas... annyi nekem is.
pesttől messze van?
De kircsi lehetett.....................
Ez is ott készült..
20 perc 1000 ft. De ha egész délutánra befizetsz, akkor 3000. Annyit mész, amennit akarsz, felváltva a gokartosokkal. 4-en voltunk kint, de csak ketten mentünk a pályán. Nem volt hideg, iszonyat jól tapadt az asztfalt
Most mennyiért mérik a kecsói pályát 10 percenként?
Jó volt, sokan voltak?