Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod, hogy nem így van... De ha itt tartunk, akkor én meg szeretnék csak fele annyira tudni, mint te, és akkor most jóóóóól körbeudvaroltuk egymást, jó?
Lehet hogy gyorsaságiban nem annyit mint Te de az életben már több dologban vagyok járatos. Talán abb kellene hagyni a kisded duzzogást meg beszólogatást és értelmesebb dolgokon kellene törni a buksid.
Inkább kicsit tovább jártál volna iskolába, vazze...
Vagyis 1 ilyen.....nem ez.....
Valószínűleg nem voltál katona de fegyenc még lehetsz és még találkozhatunk. Tudod az az a hely ahova sokan betérnek vendégekedni krtukon kívül. Nyugtasson a tudat katona tovább voltam mint Te de fegyőrként még maradok.
El fogod, csak akarni kell! Bár én még tavaly ősszel sem hittem, hogy valaha meglesz, aztán kellett 1-2 hónap, mire tudatosult, hogy valóban az enyém a Baby...
Az is igaz, hogy szó szerint 10 ezer forinttal a zsebemben vártam a következő fizetést...
Van akinek összejött az élet....
Nekem csak ez jutott
az "Ovisok lapja" című szakmai folyóirat szerint MSZ42235/1961 szabványnak megfelelő
átlagos szemméretű közepesen érett egyfürtös egységnek megfelelő öntött, hőre nem lágyuló
műanyag lenyomat
ooh kösönöm:) mert ezért a CBR-ért biztos sokat kellett küzdened,h meglegyen...le a kalappal...... remélem egyszer én is elérem a célom-----R1:))
NSR125
sziasztokkk Nagyok!:D Zseby,lehetne egy kérdésem? mi volt az első motorod?
Én szeretem, amikor itt vagytok... (vagytok: te és a többiek... )
látom a laptop Nálad is fogyóeszköz most megen kapom a fejemhez mingyá, hogy
állandóan itt lógok a motorozó nőknél re
Te, duß szívem, akartam már kérdezni: milyen az a szőlőforma?
Neeeeeeeeeem , most csak települtem, azért kellett... De most nem laptop-ról nyomom, valahol az ágyban van, lusta vagyok megkeresni...
Egyébként meg:
mer megint kiváncsiskocc, hogy mi van laptop akksija mögött
Én vok, csak közben újraindultam...
én még hajnalban szétszaladtam, nem is tértem magamhoz
ma érzékenyebb vagy, hangulatváltozásaid vannak és kényelmetlen a tanga?
Szétszaladtatok?
Nem röhög!
Különben is, beismertem......
De akkor miért nem az én motoromat írtad le és a többire a "bármi más"-st.......
A "bármi mást" c. részt osszátok el magatok között, nem fogok mindenkinek egyesével udvarolni...
Ez igaz, nem örültek neki....