Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1,62 mély
aha juteszembe multkor olvastam hogy nem ér le a lábad mért milyen magas vagy?
Na igen.Én nem mondom hogy tökéletesen tudok motorozni de minden porcikámmal azon vagyok
Én csak keverem a hülyeséget a bátorsággal...
én egyáltalán nem vagyok nő,de még nőies se,viszont az esti ficsurkás dumád senkinek se jött be,ezért figyelmeztettelek,hogy ne legyél mások célpontja!
ejj
nekem is minden tiszteletem de Zseby neked is
Miért?
Nem.Megegyeztünk hogy majd a nyuszi hozza mert minek a télre
Szerintem viszont kb 5 perc alatt rájönnél,hogy nem tudsz semmien szinten motorozni!
Muti milyen a Nőiesebb figura? Te bizti tudod mert Nő oldalakon nyomulsz!
Figyi, maradjunk annyiban, hogy te szereted csinálni, és ez így rendben is van... de a körítést hagyjuk, mert akkor mi is elkezdhetjük nyomni, hogy vállalj be egy Hayát vagy egy RR-t, vagy akármit, aztán meglátjuk... szóval csak szerényen... Meg én kellemetlenül érezném magam, ha egy Hayát bevállaló nőnek adnék javaslatokat...

Minden tiszteletem, Hayabusagirl!
Na most aztán jól összekeveredtem!Jobb is ha megyek
tényleg kisgyerkőc megkapta a mocit?
Különben nekem aztán nem kell bemutatni
Szia,remélem nem sértettelek meg tulságosan a tegnap este?!Ha mégis...akkor bocs!
Mikor küldöd?
Akkor sem ez a legmagasabb szintje a motorozásnak
OK, úgyis lesz még egy szabad kezem a kameráknak...
Na mentem vissza dolgozni,további szép napot!
Nem kell nagyot kipróbálni csak egy 125-s exc-vel menjél nem kell sokat kb. 10 percet aztán majd meglátod.
Tegyél majd fel képet/videót arról, mikor a hátsókeréken tologatog.....
...hát ebbe a nyomi liftbe 2 ember fér be lapjával, szóval nem tenném ki a baby-t ekkora traumának... ...az persze nem akadály, hogy hátsó keréken tologassam a "kicsikémet"
vagy a teherliftben vagy mi a neve
Dehogynem!
Fel kell kapni hátsó kerékre, mint a bringákat szokták és állítva befér!