Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mostmár álljatok le! Zsebyke engem szeret! Vagyis a motoromat!
A tiedét anyád se szereti!
..és a enyimééét?
Hát azt,hogy anyuék már megengedik neki,h motorozzon.....
Attól, hogy nem érted, még nem biztos, hogy faszság...
Jaj, ne haragudj, elfelejtettem megkérdezni: milyen motorod is van? Mit értél el?
Hát,ha még ültél volna is rajta....
Köszi.

na lépek haza....
ja, nem egy hülye van, aki a forgalommal szemben közlekedik hanem, mind az!
Katona vagy? Akkor már érthető!





Hagyjátok.....nincs értelme,reménytelen.
Büszke is vagyok... leginkább arra, hogy nem apuci-anyuci tolta a seggem alá, ezért nem is volt jó pár évig motorom, hanem tanultam és küzdöttem, hogy el tudjam egyszer érni... ezalatt a pár év alatt úgy látom, nem kicsit magasabb intelligencia szintre is tettem szert, mint te. De ezt sem fogod érteni, nem baj. Csak vedd észre, hogy én tisztelettel, de őszintén írtam le a véleményem, mert különbözik a tiédtől. Minderre te egy szánalmas és nagyon-nagyon nevetséges beszólással tudtál reagálni... Engedd meg, hogy gratuláljak!
Pár megszólalásodból véve, biztos, hogy többre vitte, legalábbis emberileg. Nem egy 4 éves írogat a nevedben? Szerintem menj és nézd meg, nem maradtak a jáccótéren és vidd a szőlőformádat is!
Ezért a sok faszdágért vagytok birkák amit itt műveltek. Nagyarcúság vagy sem század kötelékben jobban elfogadtak mint a csajok mert nem akart egyik sem felvágni és megfogadhatod saját tanácsod nézd vissza a ti leveleiteket.
Te igen igazságos vagy!Mostmár tényleg megyek!Szép napot!
Biztos vagy benne, hogy nekem kell?
Azok közül épp a Hayát emeltem ki, mert Hayabusagirl volt jelen, de most leírom a szívem legrejtettebb titkát: TARKA MOTORJÁT KÜLÖNÖSEN NAGYON-NAGYON SZERETEM...
Na én léptem. Ezért is értelmesebb ha nem próbál az ember csajokkal műszaki berendezésekről társalogni főleg ha nem is vág a szakmájukba!
...látod-látod, te magad írtad le, hogy miért nagyobb a felelősség egy gyorsasági motornál... Birkák vagyunk és nyuszikák, meg nagyzolunk, mert keményen megdolgoztunk az álmunkért és elértük azt, amire mindig is vágytunk... De ez nem csak a sportgépesekre igaz, hanem mindenkire...
Haver mocijának semmi baja? Őszintén? Nem csodálom...
Szerintem te vagy az egyetlen itt, aki olyan szinten nagyarcú, hogy az már nevetséges! Olvasd már vissza, hogy milyen stílusban írogatsz! Motorozáshoz keresel társat, de annyi nincs benned, hogy normálisan "lépj be" egy társaságba, és tisztelettel fordulj mások felé! Óvoda, amit csinálsz! Egyébként meg megjegyzem, hogy az én apukám sokkal erősebb, mint a tiéd...
Kihagytad a Suzukisokat!
vegyél vissza!ok?
Nem is mondtam hogy én vagyok rajta csak mutatom mit lehet csinálni a mások szerinti tanya bike-val. és hogy mennyire veszélyes Sport
Pancser !DR:donor!
Ebben biztos vagy? Kiskorom óta így hívnak a saját nevem miatt, de segáz
Látszik! Legyé büszke hogy 11 év alatt ennyire vitted
ezzel a fotoval ne kérkedj,mert sztem nem te vagy rajta!Kedves Muerte ezt nem sértésnek szántam!
lehet, hogy Te aranyat sz@rsz?!