Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogy nevetgelunk egy kisebsegi komplexusos "emberen", aki ferfinak kepzeli magat szeritem mi Zsebyvel jol szorakotunk
Szerintem meg nincs is a lap alatt semmi.
Hozd a rózsaszínt baby Csak nehogy bevárjalak,és beakasszak..Le se állnék veled Móriczka...vagy hozd mind2őt és kösd utána egy mig21nek!
Legalább magadat ne alázd, te hülye... Mit reklámozod, hogy egy nő azt sem tudná, mivel van dolga, ha a lapod alá néz...
Barátom, neked akkora komplexusaid vannak, mint a ház! Szerintem ne beszélj a férfiak nevében, ha megszólalsz, mert megalázó rájuk nézve, és kétlem, hogy szeretnének veled "egy kalap alá" tartozni... Inkább menj és sétáltasd meg a szöszi-pincsidet, meg verd ki babettán ülve, bár az is gyanús, hogy miért fiúkra akarod verni...
az lehet, de ugylatszik neked akkoris csak az ostobaja maradt meg, amelyiket ugraltathatod, hogy a focimeccs-nezeshez vigye oda a sorodet
Kis hülyék...Tetszik az infóm? Itt halálfaszán(szegeden)vannak a legszebb nők,nem ilyenek,mint Ti...Ha már az infónál tartunk..
ugyan... jo lesz oda a rozsaszin is nem latod, h csak a kertben mert felulni a motojara?
Hali mindenki!

Kicsit nem nézek ide, és már megint áll a bál?
Oksa rózsaszín rs-el vagy feketével megyek aztán majd szolj ha kinn vagy vagy majd megbeszéljük aztán meglátjuk (felőlem gsxr 1000-el is jöhetsz csak akkor a 600-assal megyek) szóval majd megbeszéljük de most megyek mert ez egy női fórum és hadd bontakozzanak ki a csajok csak sok ilyen paraszt van akir beír és ocsárolja a lányokat
Oké!Mekkora a nyomatéka a motorodnak?Fingod sincs mi,és mekkora fordulaton adja le a maxot?Szerintem azt sem tudod min ülsz,csak ugy ahogy azt sem mit vennél a szádba,ha már a motorinfónál tartunk
Nemáááá! Te még mindig itt? Tetszik a társaság mi?
ha ez nalad is bevalna, szivesne megtennem!
kar, hogy kiskorodban nem maradtal vegleg alatta annak a motornak. vagy talan attol vagy ennyire hulye? a nodet meg szerintem itt mindenki sajnalja, de abban a zsakutcafaluban, ahol laksz, mas nem maradt mar rajtatok kivul tuti
huuuhh sziasztok! látom,itt aztán zajlik az élet
Nem veszünk ám minden szir-szart a szánkba, ami a kezünkbe akad... Szóval nyugodtan hagyhatod a motorinfo lapodat...
A te nőd tudja, hol a helye? Gondolom... ÜL!
Szánalmas kis pöcs vagy... Ha meg neked nem elég széles az út, akkor ki nem tud vezetni?
A BUZIS motorozásban pedig valóban nem kelhetek vitára veled: TE aztán biztosan tudod, hogy milyen az...
Van egy kutyám,inkább azt csókold:)...inkább ne,mert szegény alkalmatlan lesz utánad a tenyésztésre!
Ha egy Babettán ülök,akkor is rádverek haver!Mit akarsz Te körözni? Ülj vissza a csajok szoknyájára...csak nehogy egy kiforduljon eléd..Te nagy pályás:)
menjel, de inkabb nezzed a Gyurcsok bacsit, hatha helyrebillenti az onbizalmadat!
a "nodet" csokoltatjuk!
Egy farok kevés ennyi szájba,uh inkább lépek,és megnézem a sport1et.Nézzétek meg vane valami jó műsor a romantikán.Vagy a rtl klubbon,lehet megy a Stahl konyhája Tanulhatnátok tőle...Műmájer picsák
a te "nod" nem tudja, hol a helye? ez igazan szomoru lenne pedig
Mekkora gempa vagy itt oltogatod a nőket, ami kibaszott nagy bunkóság és beállítasz ide hogy te vagy a nagy mácsó. Lefogadom hogy Zseby, bár nem ismerem,pályán 5 percenként verné rád a köröket, mert nem is tudsz motorozni. De ha akarod mehetünk egyet pl Hungaroringen v Kakucsringen igaz én férfi vagyok de 125-össel foglak alázni
sot, en mar lattam not motorozni is, de ez a szerencsetlen beteg ember ezt nem fogja felfogni
Sziasztók.
Most vagyok elsőnek ezen az oldalón.

Zseby egyet értek veled igazad van ugyanis én már ládtam nőt streetfighter motoron.
Ja és namcsak álló helyzetben.
Fogott a hóhér, de sokszor előfordul, hogy szemét akad a horogra...
Zseby,
teged minden hulye megtalal? latom, ujabbat fogtal
Az Én nőm tudja a helyét!És a Te nőd?Mert ugyebár a puncit szereted,ha már férfiasan motorozol,ha jol tudom nőiesen nem lehet mocizni.CSAK BUZISAN!