Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehagytad az idézőjeleket
Micsoda zseniális férfi logika
ezekszerint a busa finom? kikéne próbálnom
Nem vagyok az a száguldozós tipus,de ha kell,én is tudok ám gyorsan menni.Átlag 120-140 nekem bőven elég...az meg szerintem nem gyors.Kocsival is megyek annyit.Inkább szeretnék mindenhova egyben megérkezni,na meg van aki engem hazavár minden egyes nap
Pl vennél neki egy uj hayabusát Mert a régi az enyém lenne...és baromi büszkén várnám a 20 percet,h átvegyem, a forgalmit
Oksi,szavadon foglak...
Tudtam hogy Rád számithatok!
Nem hiszem..Egy hayabusa az egy hayabusa.Ciki lenne nekem is ha levernélek...na majd egyszer barátilag húzunk egyet
A nőkben benne van a bizonyitási vágy.Én mindig fiúkkal motorozom de panasz még nem volt rám.
...jó, 20 perccel előbb odaérsz... és akkor mi van?
Én meg Szegeden boldogan várnám Hayagirlt, mert tudom, hogy épségben és boldogan, egy jót motorozva érkezik meg... A 20 percben elmennék venni neki valami finomat, amíg te egyedül, de baromi büszkén várakozol...
Lehet kicsit elkapott a hév..Sajnálom,ha valakit is megbántottam,de a mocis nőkről ugyan az a véleményem,mint a katona csajokról.De azért tisztelet a kivételnek!
Na azért a mocimat nem tenném fel.Biztos te nyernél
Nem bizonygatni akarom hogy hú de gyorsan tudok én menni.Csak azért irtam mert nem teljesen igaz amit irtál.No nem tagadom,van benne némi igazság is .
Egy 600as gixxerrel minimum 20percel hamarabb tenném meg a Szeged-Budapest autópályát mint Te..Tegyük fel a forgalmikat tétnek!
szija
jah van benne valami
Többieknek is sziasztok! Na ma nem lesz olyan hosszú az ebédszünetem mert negyed 12-kor megkérdezte a főnököm hogy mit keresek én itthon.
neeeeeeeem, kizárt, túlságosan nevetséges, meddő vita/beszélgetés lenne...
Akkor azt hiszem mi még nem motoroztunk együtt.SOHA nem kellett még rám várni és nem hátul van a helyem a csapatban
még a végén igaza lesz Polonak mire visszaér
...és természetesen te vagy a teremtés koronája...
de, de egyed is!
Talán nem vagy hímnemű?
Te csak az egyedeket hagyjad békén!
...Egy nő soha nem jut el olyanszintre,mint egy pasi.Egy nő hétvégi motorosnak való-tisztelet a kivételnek(ha van).Szerintem túl bizonytalanok vagytok,és érezni a parát rajtatok,ha a kormánymögé ültök.Nem tudjátok tartani a tempót,és szerintem veszélyesen betartotok minden szabályt.Unalmasan húzzátok.Én utálok nővel menni,mert lassúak vagytok..azaz hátul van a helyetek,de azért aranyos,hogy próbálkoztok..
Viszont az elöbb emlitett szabály betartás miatt bátran javaslom nektek a "nagyvasakat" is.Kevésbé vagytok merészek,mint mi...a teremtés koronái:)..és legalább minimális esély van arra,h tudjátok tartani a tempót!
Azért remélem nem utáltok...