Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vki = REDFAZER
sziasztokk:) én is szeretnék márciusba vmi kis 50est,dehát.......nem rajtam múlik,mert ugye vkinek fizetnie is kell...........
sunshine... sunshine ready
sunshine
Sajna nincs
hát nagyon nem az apát meg nemtudom
Hogy néz ki a kutyahállózsák? Kép nincs?
Cseppet sem hasonlitok a télapóra(remélem).Meg az apa sem.
Nem,azt apa meg anya annak örömére hogy jan.15-én meghozta a gólya vagy mi
*télapó
ja akkor a mocit a élapó hozza?
Jézuskát megkimélte idén,van olyan gyerekhálózsák,ami kutya.Vannak tappancsai,tök jó anyaga van.Na,olyat szeretne.
aha értem
5 éves lesz januárban.Hogy Yamaha a mostani mocija,azt tudom.Azt nézett ki az apjával megint,csak egy kicsit nagyobbat.Meg újat,mert ezt használtan kapta és kicsit vacakol néha.Apa meg lelép 2 hónapokra,én meg nem tudom megbütykölni szegény gyereknek.
hány éves? és mie van? jézuska motrot hoz neki?
Most meg a fiam emlékeztet rá hogy motrot szeretne a szülinapjára.Vagyis van neki,csak másikat.Igy kezdte:Anya,mennyi pénzed van?Na,gondoltam megint akar valamit....
szerintem ez nem bolondság ha tudnám énis behoznám nembaj majd ha nagy leszek és elköltözök akkor olyan helyre kell ahova belehet vinni
Sokan azt mondják bolond vagyok.Motor lakásba?De kit érdekel!Ha tudná milyen jó bent a melegben ráülni és mindig takaritgatni!Tényleg a legdrágább bútordarab!
az jó nekem elférne a szobámba meg jóis lenne csak azzal meg az a gáz hogy a szobám az emeleten van
5 éve igy megy nálunk.Kitúrja a karácsonyfát a helyéről
nappali? én nemtudnám behozni a lakásba mert van kint lépcső bár nemsok ugyhogy meglehetne oldani... de szerintem anyu kidobna vele együtt ugyhogy szerintem emgint megy majd a telephelyre ott fűtött a garázs
Mi cicáink is szerették a mocit,én se hagynám kint.A férjem hazajön akkor be is költözik a moci a nappaliba télire.
kint? szegény motor nekem még nyáron is a garázsban van a macskák miatt mert túl kényelmesnek tartják vagy csak őket is vonzza 2 kerék:)
Lenne ám meglepi!Az én bátyám sincs itthon,ő már fehérvári lett.Pár hónapja költözött oda a barátnőjével.
Értem.Ha kinézek a gyerekszoba ablakán,pont 1 r6-ot látok.Kint lesz egész télen.A szembeszomszéd srácé.Mondtuk neki,elfér a garázsunkban,de nem fogok könyörögni neki.