Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor figyuzz! Bemelegítésnek egy kis motorozás, ha már bemelegedtél akkor motorozás, levezetésképpen pedig motorozás!
(mostanában kicsit beteges vagyok, ebből látszik, hogy már régen motoroztam egy jóóóót, pár napja ugyan kipróbáltam egy PitBike-ot, de no comment )
Nagyon sokkal régebben kell megszületned (pl.398 évvel előtte) mint ahogy kipurcannál!

erre van egy vicc is:

-Pista bácsi,mi a titka annak,hogy megérte a 100. életévét?
-Talán az,hogy olyan régen születtem!
Hűha! De ügyi vagy!
Áruld már el a titkot!
Hűha de eltűnt mindenki! Én még fél 4-ig elszórakoztatom magam, aztán spuri haza.
Én örökké akarok élni! Eddig sikerült!
Na ez az! A halál része az életnek, amit elfogadok, ha egy otthon elhunyt 80 évesről van szó...
De egy csecsemőt így látni! A szívem szakadna meg...
Az viszont kétségtelen, hogy tényleg egy érdekes dolog ez, csak nem annyira, hogy végignézzem!
Előrebocsátom, hogy nem vagyok orvos, nem is akarok az lenni, csak eü-s sulit végeztem, így amikor a szakmai gyakorlatra került a sor, én ezt választottam. 3 hetet Fehérváron-, 1 napot pedig a SOTE kórbonctanán töltöttem. Az utóbbi helyszínen, belecsöppentünk egy korábban elhunyt személy halálának tisztázásába, akit a lakásában találtak meg. Sokat nem láttam belőle, mert őt akkor hozták amikor mi már indulni készültünk, csak a lepedő alól kilógó végtagok érdekes színén akadt meg a tekintetem. Két rendőr kísérte, gondoltam megkérdezem miért néz ki úgy mint akit vízfestékkel befestettek (sárga, kék, zöld, piros minden létező árnyalata). Erre egy gyors tömör választ adott az egyik rendőr: -Mert már rohad. Szagot nem éreztem, igaz nem is vártuk meg amíg elkezdik a boncolást.
Ennyi. Ennél persze volt sokkal megrázóbb (csecsemő), gusztustalanabb (idős nénike légcsőhurutja) esetek is, ám kétség kívül nekem ez volt az egyik legérdekesebb.
Hmmm.... Savanyú cukor! Emlékszem rá, imádtam!

Most is cola helyett traubizok és meggy Márkázok!
Nem volt rajta casco
Sanyarú meg savanyú:
Rainbow man????
Mesélj....
Szegény tarkának sanyarú gyereksorsa volt...
El hát! Miért ne hinném?
Pl. az ember csak úgy lehet orvos, hogy érdekli az emberi test működése...
De én nem tudnék bemenni egy pathológiára... Azt hiszem nem bírná a gyomrom, pedig nem vagyok egy érzékeny típus!
Polo: Meséld el nekik a RainbowMan-t! Naaaaa!

Tarka: a biztosító fizetett?

Régi játszótéri cimborám teljes pedálerő közepette nekiment a Moszkviccsal egy beton villanyoszlopnak,
egy foga kitört... Két hét múlva próbált biciklizni tanulni egy Skolnyikkal (az is jó cucc volt), eltrafálta
ugyanazt a villanyoszlopot, még két foga kitört.
Ha azt mondom, hogy érdekel akkor elhiszed? Nehéz lehet elképzelni, de tényleg így van. Tanulságos volt.
Én csak áhítoztam rá!
Mire megkaptam az elsőt (ami totálkáros volt,és így olcsóbb )
sajna már kinőttem!
Nekem is! Nagyon jó kis járgány volt, ráadásul a kedvenc kék színemben pompázott!
Pathológia??? Jesszum? Miért csinálod te ezt magaddal?
Fúrás, flexelés, hegesztés, ragasztás, tapasztás, görbítés és hajlítás KIZÁRVA!!!!! Van egy cowboy aki biztos tudna nekem segíteni.

csutkakormány = +5 LE
KISS-titkár? God gave rock n" roll to you....
Nálunk legfeljebb KIStitkár volt.
Én mustársárgát szerettem volna!!!
Tudjátok, mint az egykettyós kaparós Zsiguli.
Sózniii?!? Neked ajándékba adnám a Tommy kormányt, másnak meg
5000/pár! Nézd meg a képesmotoron! Amúgy sokkal
áramvonalasabban ülnél a Fészin. Gyorsabban menne,
kevesebbet enne... Amúgy megvan a megoldás a kormányvégeidre
de majd csak akkor ha már felraktuk az új markolatokat.