Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak azért, hogy lásd, hogy komolyan veszlek, 40 ezerért a tiéd lehet, a gép, amit megvettem előled! Ez egy baráti ajánlat Cseréltem benne blokkot, láncot, gumit. Nagyon jó lett, igazi nyomatékos gép! Ha nem lennék megszorulva, nem adnám el...
Mi ez? Schwalbe? Ez nem tetszik! Nekem Pony Romet kell! A Mini Rigáról már lebeszéltek.
Legalább télen melegít a gipsz! Engem miért nem vesznek soha komolyan?
Inkább ezt ajánlanám neked és anyudnak. Ha most veszel egyet, a másikat ingyen megkapod hozzá! ALKATRÉSZNEK!!!
Késő bánat...
Amúgy ezzel is lehet esni olyat, mint az ólajtó Kanyarban megdöntöd, úgy, hogy már a térdkoptató is leér... A lábtartó meg beakad....

Jól van! Ezt megjegyeztem! Elvenni mások játékát?!?
Én tényleg szeretenék egy ilyet! Erről nem lehet akkorát esni!
Jó kis gép, de már nincs meg, mert én vettem meg!
Nincs mit!
Na jó, te nyertél! Még 1 óra aztán mehetek haza!!! Jó lenne télre nekem valami kis csühögő! Most is úgy motoroznék, de ilyen időben sajnálnám a Fészit. Most éppen ezt néztem ki! Még anyámnak is jó lenne boltba járni!
Még jó, hogy az enyém a faterom nevén van Alig fizetek valamit
Spóroltam 10 rongyot! Köszi Polo,hogy felhívtad rá a figyelmem.
Még ma megkötöm Rockkét (a férjem) is!!
Halihó
Igen, ők ha minden igaz akkor elintéznek mindent!
Szia!
Sikerült Polo! Váóóóóóóó!

Most akkor ki kell nyomtatnom,és alá kell írni,oszt faxolni?
Sziasztok!
Megjött a másik nyanya
Az a +6 év....! Amúgy pedig mindenki annyi idős amennyinek érzi magát! Én most egy 90 éves vén nyanya szintjén vagyok. De jön a 7vége!
Ah, valszeg azért fizetsz sokat az Allianz-nál, mert Te még fiatal fruska vagy én meg érett ffi korba léptem.
Egyébként szép a lovad, tecc.
Akkor nekem is rá kell néznem, mert most én is az Allianznál vagyok...
Ami jár, az jár....! Mert MEGÉRDEMELJÜK!!!


Persze, az egyenlőség már nem elég...
Próbáld meg újra picit később!

TeeJay:
Sok mindentől függ, hogy kinek mit dob ki. Nőknek általában adnak kedvezményt! Meg közalkalmazottaknak is, így én jól járok.

Nekem Allianz van (ott van a Casco-m is), a K&H-ra is kb annyit hoz ki, mint amit most fizetek (különbség
Én is azt nézegetem,de mikor kitöltöttem mindent ,nem reagál a tovább gombra...??? Ilyenkor mi van?
Nem titok. Idáig az Allianznál voltam, most a K&H-nál kedvezőbbek a feltételek.