Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerencsés vagy! Nem adod kölcsön a családod? Legalább arra az időre amíg a Fazert felcincálják a tetőtéri szobámba?
Jut eszembe Polo,Kincsesbányáról származik,ott találtam rá.Ugye nem kell mondanom hol leledzik az a falu??
Hiszen olyan picike ,a család megszavazta,hogy maradhat,így jó esély van rá,hogy nem kerül ki a garázsba tavaszig.
Köszi Kawagirl! Elég egyedi a szine,gyári,de nem sokat gyártottak belőle,és kimondottan erre hajtottam,és azt hiszem megérte várni!
Szavadon foglak! A telet a nappaliban tölti? Csak nehogy összetéveszd a vasalódeszkával!
Váooooo gyönyörű gép A színe nagyon szép lehet Grat
Nagyon szépen köszönöm,és ha arra járok feltétlen meglátogatlak!!
Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm Nektek a segítséget! A kiskutyák Mohán találhatóak (Fejér megye-Fehérvártól ~ 10 km), de ha csak azon múlik házhozszállítást is vállalok. Tapasztalatom szerint a talált/kitett kutyusok sokkal hálásabbak.

Ancsa!

GRATULÁLOK!!! Nagyon szép az SV, sok balesetmentes km-t kívánok hozzá! Ha valamikor Fehérvár felé jársz, dobj előtte egy mailt, megcsodálnám az (S)Vasparipát.
Kapkodhatnának jobban is a kis fekete ördögökért... Nagyon édesek, de akit kérdeztem az mind bele van buzulva valami fajtisztába. Hülye sznobok! Pedig belőlük lenne a legjobb motorőrzővédő! ABUS Granite System!
3 éve találtam egy doboz macskát a házban. 3 kismaccs (pár hetes picurkák) volt egy papírdobozban a szemétledobóban. Eleve van 2 macskám, meg egy kutyám + még jött 3 cicc. Annyi volt a mázlim, hogy akadtak gazdijelöltek, és egy hét alatt elfogyott az "állomány"
Sosem dobnék ki egy állatot, ehhez nem lenne szívem.
Sziasztok!

Hát le a kalappal elötted Polo!!! Nagyon sokra becsülöm az ilyen embereket!!
Nekem is van 2 kutyám,néha 4,mikor apuéra is nekem kell vigyáznom,így sajnos nálunk sem fér már el. A második kutyim nekem is "talált eb",nem is fajtiszta,de mégis egy imádnivaló szőrgombóc...nem is olyan kicsi szőrgombóc.Az idősebb kutyim az Jagd Terrier,jó kis kotorék kutya,és mindkettő kiválló házörző.
Nagyon sajnálom a kis fekete buksikat,és remélem találunk nekik szerető gazdit.Én is értesítem minden ismerősömet!

A másik dolog ,amit szeretnék veletek megosztani,hogy meglett álmaim motorja.Az adatlapomon már látható. Elmondhatatlanul boldog vagyok!
Komolyan mondom, felment bennem a pumpa, hogy ilyen köcsögök is állandóan vannak. Oszt az endurósokat utálják sokan. Rázzák a kapát, me nygy dög kuvaszokat engednek ránk. A sok gyáva csíra. A kutyákat meg kirakják. Olyan 15 éve én is találtam a garázsomban egy kis szukát. Tuggyafranc, hogy jutott be oda. Akkor még anyámnál laktam, hazavittem a panelba. Sziszinek neveztük el, majd évekkel később a fiaim anyámat Sziszimamának a kutya után. A kutyus már az örök vadászmezőkön van azóta, megkönnyeztem amikor ástam el. Hát képzeljetek el egy zord fejű, 110 kilós manust ilyen szituban, így volt pegig. Aztán sajnos én is csak panelig jutottam, ide nem való kutya. Anyós egyedüli családiházas, de ott má kettő kaparja az ajtót. Merre vannak azok a csajok az országban, hátha tudok segíteni? Mekkérdezem a motoros cimbiket Kaposváron.
Ha már meglenne az új házikóm, fűves kerttel, ahol rohangálhatna... Bevállalnék egyet!
De sajnos addig nem lehet! Panelba mégsem vihetem!

Amúgy én is inkább a menhelyről kihozom és begyűjtöm típus vagyok...

A macskámat is kirakták 9 hónaposan, azóta nálam van, ennek már 8 éve! Él és virul...
Arról már nem is beszélek, hogy az így befogadottak sokkal hálásabbak, mint az agyon tenyésztett (sokszor már agyilag visszamaradott) fajtiszta állatok!

Megpróbálom terjeszteni a hírt, hátha segít...
Halihóóó!

Még mindig gazdira várnak a kiskuttyok! Ha valakinek csak az lenne a problémája, hogy szukák, annak van jó hírem is. Egy állatvédő alapítvány bevállalta, hogy a megfelelő korba lépve INGYEN ivartalanítja a kisasszonyokat!

Ezeken a számokon is lehet érdeklődni:
20/231-7637
70/241-0091
Köszi, a jó gazdik (meg gazdi-jelöltek) egyenlőre nem tolonganak. Pedig még kölykök is! Valahogy senki nem szeretne keverék ebet magának. Bezzeg ha kau lenne, vagy németjuhász, akkor rögtön vinnék is. Pedig szép nagytestű kutyik lesznek.
Nálunk is teltház van.
Látom nem csak én gyűjtöm a kutyákat!
Gebedne meg ,aki ilyet tesz.Ennél még az elaltatás is jobb megoldás
Sajna nálunk már vannak 4-en. (mármint a kis feketéknek sajna)
Remélem sikerül gazdit szerezni nekik!

Sziasztok!

Gondoltam azért itt is megpróbálom:

December 18.-án az egyik ismerősöm elment egy homokbánya közelébe kipróbálni az újonnan szerzett motorját, és egy elhagyatott rókavár mellett talált 4 db fekete kiskutyát. Mivel nagyon féltek, ezért csak 1-et tudott megfogni. Tegnap visszamentünk a maradék fekete kis ördögért és sikeresen befogtuk őket (nem volt egyszerű).
Üzenem annak a rohadéknak aki 30 m-re a vasúti töltéstől kitette a kicsiket, hogy addig örüljön amíg meg nem találjuk!

Ha Nektek, vagy ismerősötöknek esetleg kellene egy (vagy több) 12 hetes körüli, fekete szuka kiskutya, akkor a belgarda@gmail.com címre írjatok légyszi.
Jelenleg ideiglenes befogadójuknál vannak, de nem maradhatnak sokáig, utána menhelyre kerülnek.

Ők lennének
A párom is ott vette a DRZ-jét, de az most el lesz adva...
Lesz helyette másik!
A gyári, nem szétmókolt kinézet az kritérum volt nálam,
a mekk-mester által "szrítfájteresített" meg már
képen sem szép motorokat meg sem néztem.
Egész jó gépeket találni a Reál Motornál Győrben.
Ezt is ott vettük, meg Polo Fazere is onnan van,
az is szép mocc.
Mindenkinek hosszú a tél, csak van akinek sok a dolga és vásárolgat még itt karácsony előtt...

Ahhoz képest, hogy 20 éves, ránézésre tök jó állapotban van!
Lám! Minden tárgy meghálálja a gondoskodást...
Meg is jöttem! Nem egyedül vagyok ilyen agyament,
találkoztam menet közben egy Gixxeressel, mellém is
szegődött pár kilóméterre.
Szépíteni nem sokat kell de azért van mit csinálni rajt.
Kuplung elcsúszkál, nem csillapít a hátulja szóval igen, húsz éves.
Szétkapjuk, mint vizsla a papucsot aztán márciusban már csak
rá kell ülni és nyomás!
Csak egy kis karácsonyi karika...
Hogy magadat is megajándékozd és a motort is! Értem én!

Sikerül tavaszra összerakni, hogy csillogjon-villogjon?
Köszi. Csak egy kis karika mert nincs kedvem
cikázni a karácsonyi őrületben meg fejidom sincs rajta.
Under construction...
Tavaszra mindennek kész kell lennie.
Csak óvatosan! De jó gurulást neked!
Szia!

Én nem úgy dolgozom! Meggyógyítottam a kilóméterórát, most
akksit töltök aztán megsétáltatom a gépet a városban.
Jó idő van!