Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát Csabi,ez 1 érdekes kérdés.
Szerintem nincs motorozáshoz kötve,hogy valaki hűséges típus avagy sem..
Hölgyeim igaz hogy motoros nő csak hűséges és nem, kezd nős motoros pasival?
valaki válaszoljon!
Ez az eladó bőrnaci! Érdeklődni Polonál
valami ilyesmit szeretnék én is
Szia Zoli!

Egy középkategóriás,a neve: Streetfighter De szerintem,nagyon masszív,jó minőségü,a louisban vettem.
szia Ancsa milyen bukod van Craft???
Természetesen megtartom,sőt lehet,hogy személyesen beugrok a régi biztosítomhoz,hogy biztos legyek benne,hogy le van mondva.Ezt jó barátaim súgták meg,hogy ne nézzek majd hülyén ,ha valami úton,módon mégsem mondják le.
Szeva!

Tartsd meg a biztonság kedvéért a visszaigazolást. Nekem tavaly az autónál szerencsétlenkedtek egy kicsit. Az a legjobb, hogy nem nekem kell mászkálnom és sorbanállnom a biztosítónál. Elintéznek mindent.
Szasz Polo!
Megoldottam még pénteken a faxolást,már vissza is jeleztek,hogy megkapták.Ez így nagyon egyszerű módja volt a biztiváltásnak
Én voltam a 401.
Jó reggelt!

Ha v.kit érdekel van nálam egy piros-fehér IXS bőrnaci 48-as méret, szép, újszerű állapotban: 10.000,- (nekem sajna nem jó ) Képet holnap tudok küldeni.
csókolom-csókolom de rég voltam kedves hölgyek! szép estét és mégszebb vasárnapot!!
www.albatakarek.hu/albaarca/
Sziasztok!
Vigyázzatok a biztosítóváltással, mert sok Biztosító nem RT., hanem biztosító egyesület, és nem ugyanazokkal a feltételekel köt, mint amit megszoktatok, és nem is mindig fizet rendesen. Független alkusz ismerősünk mondta nekem tavaly, mikor én is gondolkodtam, h váltsak-e. A MÁV-nak sem véletlen vették el az engedélyét egy évre, és idén sem adták ki majdnem. Szóval csak óvatosan!!!
Egyébként érdemes az Allianzra figyelni, annak vannak jó kedvezményei, inkább azt tessék igénybevenni (a "hűségre" is ad engedményt)!
Na üdv!
Köszi,viszont!!!
Az nem tudom, hogy gáz-e, de ha nem fogadják el, akkor legfeljebb megcsinálod még 1szer! Ha jól tudom (nem bizti), akkor dec 31.-ig lehet biztosítót váltani. Nem késtél le tehát semmiről!

Mindenkinek jó szórakozást/pihenést a 7végére!!!
Polo!

Ma nem igazán tudom elintézni a faxolást,szerinted az gáz? Mert mintha úgy vettem volna ki,hogy 24 órán belül kellene elintézni... Vagy?
Jó munkát, kellemes 7végét!
Most megyek, vár a meló Vigyázzatok magatokra Sziasztok!
Kevésnek kevés... De szerintem sok lenne nekem egy ilyen nyomatékos gép, mint a Romet Pony. Szép nagyon a motorod
Dia, ha nem vagyok indiszkrét, az adataim közt szereplő emilre elküldenéd, mennyit fizetsz az A-nál és mennyit ajánlott a K&H?
98-as évjárat.
Aha...gondoltam...hát ez ciki!
Miért ne nézném ki belőled! Azt hittem már, hogy kevésnek bizonyolt az FZR!
Polo, milyen évjáratú a géped? Most néztem a képeket róla,jól néz ki.
Dehogy vettem... Mit ki nem nézel belőlem
Lehet, hogy így péntek felé már kicsit fáradok..... TE TÉNYLEG MEGVETTED? Vagy éppen most csinálok magamból komplett hülyét?