Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak kar hogy nem az enyem
UGYE?
Én már nagyon várom a hétvégét! Mostanában a munka nagyon megvisel!
Te mikor fogsz motorra ülni legközelebb!
Megnéztem Tündér kedvenc képét! Nagyon jó motor!!
egy het
vasarolgatok, csaladozok stb
de jo itt csak nagyon csak hideg van
es nincs moci sem
es felek, h lemaradok az uccso jo hetvegeröl
Hogy érted, hogy Téged nem hívott, csak mindenki mást a fórumról? Központi kérdés vagy nála!
Szóval mit fogsz csinálni külhonban a vásárláson kívül? Amúgy meddig vagy ott?
tenyleg olvastam hogy megy haza csak nem tudtam h mikor, ja es engem nem hivott csak mindenki mast a forumrol, de mind1, ezt majd megbesz vele. Most nezegetem en is a LOUIS oldalat es talaltam ott sisakot ami tetszik csak a markat nem ismerem, meg tul olcsonak talalom ezert nem merem talan majd megvenni. De ha van idöd nezdd meg es szolj ha tetszik vmi. meg nem tudom mikor megyek de nagyon szivesen körbe nezek neked.
Á, nem akarlak terhelni ezzel.... De ha nagyon kedvező Shoei, Schubert vagy Arai van, akkor szóljál, hátha mégis... Amúgy én is tervezek egy utat a Louis-ba Bécsbe, de majd kocsival a motorosszezon után.
Tündér megy haza szüretre. Azt hittem Veled beszélt. Tegnap nagyon keresett és várta a jelentkezésedet.
Nem jó ott? Meddig maradsz kint? És mit fogsz venni, illetve mit csinálsz még ott?
szia pp, mi a kedvezö es milyen marka? megyek majd a louishoz pl. nezd meg a neten ha talalsz valamit szolj. mi van a mi kis Tünderkenkkel?
De legalább voltál motorozni! Hétvégén én is biztos megyek!

Szia Babóca! Milyen szép dolgokat láttál Németországban? Nekem hozzál egy kedvező árú bukósisakot légy szíves!
Étem!
csaladlatogatas, meg persze motoros cuccokat szeretnek itt beszerezni, allitolag sokkal olcsobban lehet hozzajutni nemely dolgokhoz, gondolom föleg szezon vegen itt azert eleg jo kis learazasok szoktak lenni
Tünderke jelentkezz!!!!!!!!
Szijjaaa!!!

Mit csin. Te Németo-ban?!
hello mindenkinek, en is itt vagyok vegre, (bar szivesebben lennek ott) Nemetorszagban vagyok, hideg van motor nincs stb...
Voltam,de megszivtam.....:\ Dobogókő felé haladva,ahol el lehet menni balra Egomnak az erdős uton,ott végig vizes volt az ut...egészen Visegrádig,ott már nem annyira! Visegrádon kanyarogtam kicsit fel a várig,2-szer,az nagyon jó volt,nem volt autó,ami meg volt,azt megelőztem....Aztán hazafelé körbementem,elkezdett esni az eső,megálltam,felvettem egy ilyen eső mellényt,ami a nyári kabáthoz volt,elindultam,akkor már nem esett...na mondom...:D de amugy minden jó volt!
tegnap moziban a Miami Vice-t néztük meg! Sztem jó film nagyon!
Sajnos nem! Kedden akartam menni, de akkor elfelejtettem. Tegnap és ma esélytelen volt, hogy motorra üljek. A hétvégén viszont megyek!
Te voltál? Tegnap mit néztél meg moziba?
hello Hello!

nagyon helyes! Mizu?! Voltál moccozni?!
Jó estét! Én látogatom!
Mióta mindenki cserélt msn cimet, senki nem látogatja a topicot?! háát mi van Veletek..?!
Dober mann Mutter pajti!!!!!!
Szasz kicsiny fiam!
Szép jó napot mindenkinek már itt is vagyok!!!!
írigy-írigy...
Én nemsokára megyek a napi szokásos kilométert belecsavarni a motorba