Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Thx a visszajelzést!
Üdv,
Qualifier RR illetve Sportsmart mennyibe kerül párban? 120/180-as.
Köszi
mail: matyesz16 kukac citromail.hu
120/70 és 150/60 gumipáros érdekelne DRZ SM-re (KTM Behr kerekek), árajánlatokat szívesen fogadok, akinek van
Brian!

Felvettelek skype-ra de sose vagy fenn. Elküldhetnéd nekem a 200/55ös 7712est.

szenkjú
Cső kicsit kopott kroszz gumiba beleállt ijen tőzügép szög vagy micsoda és kilukadt!Azt szeretném megtudni h lehetséges e ezt valahogy befoltozni vagy ijenek!?
Michelin Pilot Sport: régi konstrukció,a modern turagumiknak felel "meg" ma már. Csúszik. Szerintem. A Pilot Power vagy race na az király. Már ha döntögetni akarsz.
Szevasz Brian megjött a gumi köszi.
Hello! Küldtem e-mailt.
Sziasztok!

Keresek 130-as vágot sliket R17" Esteleg 140-et! Kawa Gpz 500S-re hátsónak!
Illetve keresek 180 vagy 190 es vágot sliket, jó árban! GSX-R 750-re
A GPZ Fontosabb!
Heidenau k66-os 130/70-r17 eladó 95%-os szinte új, pár száz km van benne! 10.000
http://www.heidenau.hu/motorgu...
Sziasztok !

Michelin Pilot Sport-ról véleményt tudna valaki mondamni ?

Előre is köszi !
Helló!
Tudnál küldeni egy képet a gumiról? Fateromnak erre szezonra még jó lenne!
Hi! Ha 180/55 helyett, 190/55 van feltéve, akkor így az óra kb mennyit csalhat plusszban?
Küldtem egy mailt
Minden....................
a %lék vagy a méret rossz
van 1 160/60-17 olyan 70-80%-os ha kell ingyé oda adom ha befér
Jelenleg a gumid, többe van mint a motor.
Jokergumi-Cegléd
Több mint 1000db motorgumi raktáron!
www.jokergumi.hu
35000 FT a Continental Go párban
Sziasztok! Véleményekre lennék kiváncsi DUNLOP D211-el kapcsolatban. Mint tudjuk 2 fajta van ebböl a gumiból. Az eggyik full verseny, a másik utcai-pálya gumi. A verseny változat természetesen jóval drágább. Vettem eggyett használtan, és el kell hogy mondjam ilyen jó gumival még sosem mentem. Már az első próbálkozásnál 7 másodpercet hozott. Ezen felbuzdulva vettem egy vadi újjat az olcsóbbik változatból. Jövő héten ki is próbálom a ringen. Olyanok véleményére lennék kiváncsi akik mid a kettő gumit próbálták már. Mik a különbségek a két gumi között. Öszetételben talán valami. Vajon lehet az olcsóbbikkal is olyan köröket menni mint a drágábbikkal? Tartósságban esetleg valami? Várom a válaszokat. Előre is köszi. Hali!
100/80 R17 és 130/70 R17, gumit keresek, jóféle használt, vagy új kellene.

Köszi
őő, inkább holnap, barátnőmnél vagyok :)

csak néha-néha figyelek ide. de holnap felhívlak, ha nem felejtem el
csörögj rám,akár most is