Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt egy példa:
Az első két karakter a gyártás hetét, a második kettő karakter a gyártás évét jelöli. Tehát ez a gumi 2007. 18. hetében készült.


Köszi a tanácsot Imv!
az első Heidenau is eladó, 120/70 R17 az még szőrös, esőmintás. szintén 5 rugó, ha kettőt együtt viszi vki akkor lehet szó kedvezményről. mailt a matyesz16 kukac citromail.hu-ra lehet írni, nézem minden nap! telszám: 20/333-22-56
160/60-as Dunlop hátsó gumi supermotosított DRZ-ről eladó. kb 70%-os lehet, de kérésre küldök pontos bordamélységet, meg típust. 5000-ért vihető. nekem széles és hozzáér a széle a lánchoz
Minden gumin van dot szám...
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy Pirelli gumikon fel van tüntetve a gyártási időpont, amit szabad szemmel ellenőrizni lehet?

Csúnya átverésekről hallottam mostanában.

köszi mindenkinek
hello!

adatlapomon mailra légyszi irj részletese infót hogy hogyan mennyibe mikor vehetném át a road 2ct-t!?

110/70 150/70 ZR 17 Pilot Road 2 CT kéne, természetesen bolti, új dotos, nem régi öszetikkadt! :) Az ország keleti csücskébe kellene eljuttatni! Várom leveled köszi!

Hello!

Supercorsa SP párban 71000Ft
Supercorsa Pro párban 64000Ft

üdv
Mindenképp a 2CT.
Sziasztok!
Szerintetek melyik gumi volna a jobb választás:
Michelin Pilot Power vagy Pilot Power 2ct?
Helló mindenkinek!

Gumi vásárlás előtt vagyok és várom az ajánlatokat!
Egy első 120/70 ZR 17 és egy hátró180/55 ZR 17 méretű kellene.
Mindenképpen Supersport gumi kellene és leginkább:
Pirelli Diablo Supercorsa, Diablo Supercorsa SP vagy Pirelli Dragon Supercorsa PRO

Előre is köszönöm az ajánlatokat és segítséget!
attól függ milyen gumit veszel
A felrakás 4-5 ből kijön a 2 db gumi
xx re michelin pilot power garnitúra 55 :)
tudtommal 180/55 17 megy rá
Jó estét !

Gumivásárlás előtt állok és szeretnék véleményt kérni Tőletek, hogy ezek a gumik megfelelőek lesznek a robogómra:Michelin 120-130/70 Pilot Sport SC: 56P TL, Michelin 120-130/70 Gold Standard: 62P TL ?
Köszönöm.
80 papir kb
Mennyibe fáj mostanság egy első-hátsó gumi csere mindenestöl kb? Csak hogy nehogy padlótfogjak ha bemegyek a gumishoz
Na ja néha akkor mikor még motoroztam a cégnél nálam is megcsúszott mert mentem mint állat.!
Most már csak kirándulgatunk mamival meg néha csapatok wazeeeeeee!
Szerintem jó választás lenne 11xx-re. Jó gumi a közepe kemény a széle puha. Esőben is elég jó, bár akkor mind csúszik. 65 körül van párban.

A gyárija bridgestone bt020 volt, az sem volt rossz, de néha megcsúszott. Ez meg nem.
Szia Pohi!

Akkor cbr 1100 xx-re javaslod a gumát?
Nálunk még a gyári van az fjr-en de nem nagyon dicsérik, bár most nem is tudom fejből milyen a gyárija.
Szia!

60000Ft a pár

üdv

laci
köszönöm biztos Úr!

Sokan csak jót mondnak róla szoval jó vét lesz ez má látom!
Mi a szolgálatin ezt használjuk. Nagyon bevált, de ugye mi olyan 400-500 kg-al nyomjuk az aszfaltra, szóval ez segít a tapadásban. Egy könnyű motornál nem tudom milyen lehet. Az tuti, hogy -2 fokban sem csúszik meg, épp tegnap teszteltem hajnalban. A meleget is bírja. A futásteljesítménye is elég jó. 10.000 km alatt a fele kopott el hátul, az első az viszont kukás lett.
ja bocsi nem 16"-os hanem 17"
Szevasztok! Van egy eladó hátsógumim! Új! Bridgestone 150/70 / 16"
ha valakit érdekl hívjon, az árban megegyezünk. tel.: 06 70 318 52 37
aki használja a társaságomban szereti, pályán is. Mondjuk én ha most vennék gumit akkor vagy Dunlop Sportsmartot vagy Metzeler M5-t vennék, vagy Michelin Pure-t.