Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt hitte kawarina is a Győrieknél
Helló Brian!
Ez tényleg nagyon fasza gumi!
Köszi!
írtam e-mailt az adatlapodon lévő címre
Üdv mindenkinek!
120/70 és 160/60R17-es gumikat szeretnék vásárolni az SV650n-re.
80% túra lightos tempóban és 20% pálya... Szal nem árt ha úgy megy sokat ,hogy jól is tapad...:)
Michelin Pilot Power / Road2, illetve Dunlop Roadsmart és Metzeler Z6, Bridgestone BT 021- a kiszemeltek.
Melyiket válasszam?
Segitséget előre is köszi
Most látom, nem vehetetlenek, hanem verhetetlenek.
Ez természetes barátom
BIGA.
Keress meg!
Én tudok, keress meg!
Hello! SV 650-re keresek első és hátsó gumit. Ha vki tud szóljon. :)
Hi.

Vele már felvettem a kapcsolatot. Segítőkész és az árai is vehetetlenek.

Csak szeretek mellette olvasgatni, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak, kopás, tapadás téren.
Szia!
Adok egy nevet és egy tel.számot.
Bátran hívd fel mindent tud a gumikról,én is tőle vásároltam.
Megbízható pasas.
Tel: Brian #5: 06(20)345-0566, Hétköznap és hétvégén 08:00 – 20:00 óráig!
BIGA.
Ja és jók az árai.
Szevasztok.

Srácok mondanátok valamit nekem a Dunlop D209 Q., és a Conti Race Attack ról?
Mert megkérdeztem pár embert, de valaki a Dunlopot valaki a contit szidja. Contira azt mondták, hogy sok a selejt és nem lehet tudni, hogy éppen jót vett-e az ember.
A D209 Q. ra pedig, hogy nem ad visszajelzést és gyorsan fogy, nehezen melegszik és nem tapad túl jól sem.

Ehez azért hozzá fűzöm, hogy én olyan sport-túrás vagyok. Tehát inkább túrázok, de kihasználom a kanyarokat is néha. Vagyis nekem olyan köllene ami jól tapad, hirtelen nem csúszik meg és nem tűnik el a minta 6000 km után.

Köszi a segítséget.
Hello mindenki! Gumi szakik!
Öcsémet megb.ta tegnap a rendőr, mert kopott volt a hátsó gumija... ezért muszáj rá venni sürgősen egyet. Dunlop Arrowmax 130/70-17es volt-van fent neki. A gyári mérete is ez.
Árajánlatot szeretnék kérni hasonló kategóriájú supermoto gumira ebben a méretben. (márka nem megkötés, csak a gumifajta: supermoto gumi kéne rá)
Továbbá az én bandit400asomra, 150/70-17 a gyári méret megadás, most egy szar 130/70-17es heidenau van fent, ehelyett szeretnék valami olyasmi gumit, ami ócsó , jól tapad kanyarban döntésnél is, de túrára is alkalmas, vizes úton is jól tapadjon!

Ajánlatokat előre is köszi!
gumit keresek
110/90-16ost
bács megye, bp, pécs környéke
nem kell 100% legyen, csak olcsó, át kellene tolni a gépet műszakin
220 euró a PR 2:)
Hívj fel!
Már írtam, hogy hívj fel!
66.000
azért van, mert a motor 200 felett átvált Forma 1 üzemmódba, de ehhez megállít mert gumit kell cserélni.
vigyázz tankolni idén már nem lehet...
Helló!
A hibakód leólvasó írta ki a F1 kódot vagy a motor kijelzője?Ez nagyon fontos!
Üdv!

Barátnőmnek van egy 250-es hornet-je Erre a motorra bazi nagy gumik vannak szerelve gyárilag. Ezek plusz súly és viszonylag nehezen kezelhetőséget okoz. Most kell cserélnünk és a gyárinál kisebbet szeretnék felrakni. Elől 130/70 R16-ról --120/70 R16. Hátúl 180/55 R17-ről --160/60 R17-re. Nem tudom, hogy a felnire felmegy e vagy más gondot okoz e.
Nektek van tapasztaltok vagy véleményetek a cseréről!?
Jól értem hogy 60.000ft-ért adsz utcára 120-160 road2 garnitúrát?
Rendelni tudok.Kb 1 hét 60000Ft a pár

üdv