Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az m3 azért tapad is?
Sziasztok!

Uj pilot road 2 ct iránt érdeklődnék ki milyen árba tud, illetve mik a tapasztalatok!? 400bandit 110/70 150/70 zr17!?
koszi!
m3, a quali csúszik.
villam kerdes: metzeler m3 vagy dunlop qualifier?
Utcára akkor inkább PP2.
Köszi
Én lecserélném
Azt hiszem... (?)
Sc2...
Brian!
Lecseréljem, vagy mehetek vele MERSZ-re?

A Dragonból SC vagy sima utcai? Ha utóbbi akkor semmi bajod nem lesz vele, sőt ez tapad kb a legjobban... A Power kifejezett utcai sportgumi, ez is elég jól tapad. Sztem a Drgaon jobban tapad, viszont gyorsabban elfogy, de a Power is elég fasza, talán többet el is megy.
Megfordíthatod, de néhány km-t óvatosabban haladj, amíg a felületén lévő gumidarabok letisztulnak.
Elöl hidegen 2,0 - 2,2 bar (30-32 psi), hátul hidegen 1,8 - 2,0 (27-30 psi).
Szia Brian!

Tanácsodat szeretném kérni, hogy egy Bridg. BT-003-as gumit meg lehet-e fordítani, hogy egyformán kopjon. Az Eringen motorozok max. 160-as tempo.
Ill. a Bridg. slick melegen milyen nyomásértéken működik?
Köszönöm a tanácsadást!
Sziasztok!
Pirellin Dragon Supercorsa vs Michelin Pilot Power 2ct.
Utcán melyik tapad jobban? A pirelliről azt olvastam, hogy utcai használatnál nem éri el azt a hőfokot ami a a rendes tapadáshoz elegendő. Vagy esetleg még ez a "nem rendes tapadás" is jobb mint a Micheliné?
Köszönöm a válaszokat!
Igaz az, hogy a nagyobb sebességindexű gumik lágyabb keverékűek.
190/55 ZR17, Metzeler Racetec Interact K1, (2010.05.): 15e Ft/db,
190/55 ZR17, Bridgestone BT-002 R, Type2 (Hard), (2005.22.): 20e Ft/db,
200/55 ZR17, Dunlop D211GP, 7680 (Med), (2008.16.): 12e Ft/db.
Mind street legal!
Képeket tudok küldeni e-mail- ben. Ha érdekel, küldj egy mailt!
Hali! Megosztaná valaki velem a sportmax D205-ről a tapasztalatait? Előre is kösz
Ebben a méretben 1 db van. Újonnan ez a gumi 2,8 mm-es. Valamennyire még a sütési nyom látható a közepén...
Tudnál képet is mutatni hozzá,árral együtt,csak hátsó érdekel!
köszi
telefonon beszéljünk.küldd el a számod mailen. Címem az itteni nevem és freemail.
HY! Nekem van eladó Bridgestone Racing Battlax Slickem 190/50 méretben, 10e Ft.
A szerelés 5000Ft a párnál . Tétényben vagy Törökbálinton
Slickkel nem megy át műszakin! Hívj fel vmikor
A slick, az ugye nem utcai gumi, és csak akkor tapad rendesen ha jó meleg:), vágasd meg ugy hogy utcainak nézzen ki( ne ugy mint ahogy az sm-re vágják általában, mert lehet levághatja a vizsgabiztos, hogy mintha nem utcai lenne, tudod), nálam műszaki nem foglalkoztak a gumival.