Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Több féle használt és új gumi hihetetlenül olcsón...
Nézz körbe itt.
Üdv!

59500Ft a pár

laci
Üdv!

Sportsmart párban 73000Ft
Pure párban 68000Ft

laci
Üdv!

BT 023 párban 65500Ft
Pure párban 68000Ft
2CT párban 59000Ft

laci
Üdv!
D211 van a gépen,használtan vettem,baj nincs vele,kivéve azt,hogy ez is elfogyott 3500km alatt
Szerintem nekem ezt kell szeretnem,tuti elkopna az új is ennyi alatt,ezért nem is tudom tervezzek e új gumi vásárlást.
A pályázás még csak tervben van,mondhatni kezdő vagyok a nyeregben,sokat kirándulok másodmagammal,de ha meglátok egy jó ívü kanyart rögtön tépem a gázt,ezért inkább hajlok a jobb gumi irányába,ki tudja melyik nap érzem profinak magam
Szia Mizsi!

A Bt016 utcai gumma, a BT002 meg mintás pályagumi, szóval nem nagyon lehet őket összehasonlítani. K5 1000-re én nem tennék bt016-ot meg BT023-at, simán eltekeri ezeket. Én használtam bt016-ot a butítottat meg a sima változatot is, meg voltam velük elégedve utcán, csak a fehér felfestést nem szerette az utakon, de azt egyik gumi se csípi. Viszont nekem 600-am van, az nem olyan dúrva mint egy 1000-es. A dunlop 211 új fejlesztésű gumma, én most fogom tesztelni. Ha utcára akarsz gumit akkor inkább BT003RS (racing street) Ha pályára is kilátogatsz akkor BT003R, Dunlop 211GP racer, hogy csak ezt a két márkát említsem.
Ha elfogy 3000 Km alatt akkor vegyél Slicket nekem az van 3 éve s semmi bajom nem volt még a Slickel
Számomra ismét bebizonyosodott GUMI KELL=BRIAN!
Jó pénzért jó gumi!

Köszönöm
Szia! Sportmart párban 81600ft
Vagy próbáld ki a Bridgeston BT016 73200ft!
Hát igen valamit valamiért! Viszont ha sokat mocizol és nem a határokat feszegeted akkor próbált ki a BT023-at 10-15Ezret minimum elmész vele! Mi felraktuk egy Zx-10r-re adok a szájára rendesen és nem csuszik meg mondjuk tura sport gumi de szerintem nagyon jól sikerült és pénztárca takarékos! Ja és ez is új fejlesztés márciús óta kapható!
120-190/50-es garnitúra érdekel, csak új. Ajánlatokat várok:
- Michelin Power Pure
- Metzeler Sportec M5
- Dunlop Sportsmart

Kösz
Bocsi a Dünlopra rossz képet raktam fel elsörte ! Ez a jó!
Szia! a D209 kifutó model helyette a D211 kapható nálunk van párban 84800ft

Vagy ha jógumit szeretnél a Bridgeston BT016 ajánlom párban 71000ft vagy a leg BT003 az 75600ft
Szia!
Azt elfelejtettem írni,hogy bejött,de 3-3500km alatt elfogyott
Szia! Ha a BT002 bejött neked akkor a BT003-at próbáld ki én ezt ajánlom, jó pályázni meg utcán is tuti. A BT016 nekem nagyon tetszett ha csak utcán mész vele tökéletes gumi jól tapad könnyü vele manöverezni és nagyon jó a visszajelzése, persze nem tudom hogy mocizol de ha ezresed van gondolom nem pötyögsz! Ha jól tudom az új gixxereken alapban már ezt szerelik 2008-tól nem véletlenül!
Continental is jó de Metzellert soha
Én most slicket használok de ha ez elfogy akkor Pirelli Supercorsa vagy Michelin power one
Dunlop Qualifier II, Metzeler Z4, Pilot Power, SPortec M3 , CONTINENTAL SPORT ATTACK, METZELER SPORTEC M-3,
eamil: hondacbf600@freemail.hu ha érdekel valamelyik írj
Kétszemélyes poroszkálások is voltak a 7500-ban, amikor meg egyedül voltam akkor gyilok. Az a gondomhogy sürgősen fel kéne tennem valamit, mert nem elég hogy sima még egy szög is van most benne. Tudsz valamit ajánlani?
nálam a bt-015 9000 km elment
Hali Hondacbf600!
Pilot Roadnál kicsit puhább kéne. Most BT020 van fent ez elég tűrhető volt, mondjuk 7500km alatt elfogyott.
Bridgestone nekem csak BT002 volt,azt szerettem,hozá képest hogyan jellemeznéd a BT016ot?
dunlop d209 RR gumi 120 és 180 as méretben nem tud valaki jo áron

üdv
Szia! Ez egy új fejlesztés valóban a BT-021-et váltotta le. Ez egy 3 zónás gumikeverék ami középen tartós a szélei felé haladva puhább.Február vége óta kapható itthon és adtam el belöle ZZR-1400-re Busára FJr-1300 ra zx-10re Gsx-1000 re stb úgy fordul töle a mocid mintha ledobott volna 30 kilót! Azt hogy melyik a jobb stilustól függ ha sportosan használod a mocid akkor a BT016 ajánlom ami párban 73000ft ez már 5 zónás gumikeverékü. Ez a BT023 jól tapad ,jól felmelegszik ,kopásálló ,ha nagy etapokat mész akkor az útóbbit válaszd, csalódni nem fogsz, mivel ugye a gumigyárak egymást figyelik és jelen pillanatban ez a legújabb. A többihez viszonyitva meg azt tudom mondani kinek a BUSA nekem a NINJA!