Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen az enyém és még rajt is van a 954-esen!
Ezzel vettem,hazáig elhoztam vele,de én ezt a motort pályázni használom és oda más gumi kell.Ezért eladó!
Szia
33000 Ft
Tiéd volt? Miért cseréli le vki 47 km után?
Sziasztok! Segítsetek légyszives. 120/70-es Pirelli Diablo Supercorsa kellene nekem.
Van egy pár 120-190-es Michelin Pilot Power garnitúrám,47km-t ment kopás nem mérhető rajta,sőt még bekopva sincsen.Ár:40000
Nézz szét ITT !
Sziasztok!
Szeretném kikérni a véleményeteket arról, hogy jó-e a vágott slick gumi utcára. Nekem mondtak már róla jót is és rosszat is. Igazából a kanyargások melett nagyobb túrákra is használnám(pl autópálya több száz km). Azt szeretném tudni, hogy jó-e és hogy milyen hamarkopikel, meg hogy esőben esetleg hidegben hogy viselkedik.
Válaszotokat előlre is köszönöm szépen!
Helló emberek!
Itt a nyár süt anap!Keresek Hayabusára első hátsó gumit.Valami kedvező áron.
Karesz
sziasztok! véleményetek szerint melyik a legjobb gumi amit utcára és pályára egyaránt ajánlotok? Zx9R
Köszi az infót ez előtt nekem Dunlop gumi volt nagyon bevált mint gumi, csak elkopott nem is kicsit Rendőr mondta még augusztus elején, hogy illene lecserélni, de nem büntetett meg erre jó fej rendőrök vannak
Szia!

Sajnos az árból nem tudok engedni

üdv

laci
Endurózáshoz és light-es krosszozáshoz kiválóan alkalmas a DURO,BULL gumik.
Szia,

A Pirelli 20 000 Ft?

Üdv
Gábor
Sziasztok!

Valakinek volt már dolga Duro gumival? Vélemény tapasztalat stb? Boncteremben nincs információ a gumiról Felnihez adták így került hozzám képek alapján még bőven használható az utcán, de azért jó lenne tudni a tulajdonságait is 3,5mm koptatható a jelzésig belőle egy 79ccm motor meg nem hinném hogy pik-pak meg enné. A gumi anyaga puha ebből gondolom lesz tapadása majd... Mérete: 18-110/90
Szia!

2009 esetleg 2008

üdv
Szia

Pirelli DOT száma?

Üdv
Gábor
Üdv!

Pirelli MT66 22500Ft Új !
Continental Milestone 25200Ft Új !

laci
Nálunk elég sok a genyó jard, hiába van ismerős... Örülni ha magába a vágásba nem köt bele, vagy vmi másba. Megállni érdemes általában, kisváros, hamar megszivatják az embert.

Minta nélkül slickkel kimennék, ott lőnének le, Bár megfogni nem is próbálnának, utólag én jönnék ki rosszabbul.

Minden jót!
Edem

pontosan úgy ahogy mondod.
minta nélkül
vizes úton igyis úgyis csúszik
akkor meg nem mindegy.az is pénz hogy mintát vágjanak bele.
Hali !

Kösz, de kedvezőbb árban keresek(max 20eFt).

Üdv
Gábor
ha már megvetted nem oly mindegy, felrakod kiprobálod és lesz valami
Szevasz! Van új bridgestonom G702 29700ft
Értem. Köszi, már megvan 1 garnitúra, és most jön 2., maradjon nyárra
De minta nélkül mész, vagy hogy értetted h nem vágatod?....
Hali!

Tudom, hogy nem kellene nagyobb. De már megvan a 195/65ös, remélem elfér magasságra....
Meg olcsón küldenek most egy 200/55öt... különben maradna a gyári méret.
Ha kicsit össze is húzza a felni a slicket, azért még úgy is tapad rendesen ugye?
Mert motoroztam már ,,összehúzott" utcaival régebben, hát az katasztrófa volt... csúszkált
Hali

170/80-15 jó állapotú gumit keresek

Üdv
Gábor