Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi a választ Xlzx!
Mondjuk pontosan nem értettem mit akartál nem nagyon vágom mi az a prop-tech.... ha lehetne elmondanád magyarul is
igazából FI(nem 1es)=fuel injection
az injektornak a hibakódja, amennyire én tudom.nálunk volt ezres dl, abban volt prop-tech és azzal csinálta(kivette a tiltást,így ment 240 körül, több kaját adott neki)
Hello!
Azt mondták h itt keressem Briant mert ő talán tud nekem segíteni... Nos:
mit jelent az F1 hibakód(gsxr 600 k4). Ma amikor motoroztam kb 200nál egyszercsak megállt a motor az olajnyomás lámpa elkezdett villogni és az F1 hibakódot írta ki Megálltam, gyújtás lekapcs, gyújtás vissza, és indult is.... Mi lehet a baj? Azóta mentem már vele kb 80 km-t és semmi gáz, mondjuk annyi hogy mintha 6.ba 13ezer felett nagyon lassan megy fel a fordulat. Köszi előre is a segítséget
Pilot Power 53.000
2 CT 58.000
Conti Sport Attack 53.000
párra értendők az árak
Ja hogy az a sebességindex...így már tudom, köszi :D

tutis: egy sütit :Süti
Írd be a google-ba, hogy sebességindex.
Egyik sima vés, másik duplavés Mit nyertem?
Mi a különbség e kettő között?

Continental ContiRoadAttack V TL
és
Continental ContiRoadAttack W TL?
Sziasztok!
120/70 R17
180/55 R17
Dunlop Sportmax Qualifier II vagy RR gumi érdekelne ....2009, 2010 évjáratú!

Segítségeket előre is köszönöm!
BT002 D211,ezek gyárilag mintás versenygumik. Az M3 utcai sport/sporttúra. Metzelerből a régi Rennsport és a Racetec,Racetec Interact illik a sorba.
Én is hasonló cipőben járok. A Motor-Revü gumitesztje sokat segített. Saját tapasztalat is a Metz.Sport-tec M3,ráadásul viszonylag sokat megy és egyszerre kopik el elöl-hátul. 53ért adja a laci. itt,APRÓ,sportgumik,net legjobb árai-nál. Conti sport jó,olcsó,de a hátsó kopós,Mich.Pilot Power is tuti(a sima is) .Qualifier-ből szigorúan csak a római 2-est! És szuper a Pir.Diabló Corsa III, Dragon Supercorsa PRO SP.
szia. a 014-es felett már eljárt az idő.
Bs-ből a 016-os már jóval korszerűbb. gsxr-re bs-ből ezt ajánlatos tenni. ha tudsz kompromisszumot kötni a tapadás a fut.telj. között.
ha tapadni szeretnél akkor bs 003, de az nem fogja a 10 ezret sem megközelíteni. ( a 016 sem a 14 ezret) . Árban a conti sportattack verhetetlen. igazán olyan kiemelkedően rossz tulajdonsága nincs.
árak után nézz körbe a neten. üsd be a google-ba hogy akciós motorgumi...


Csoki vonulj vissza,ne mélyedj ennyire nyelvünk szépségeibe
Hagyjuk!
Michelin Pilot Road 120/70-17
Bridgestone Battlax BT090 140/70-17
Olcsón eladó,ha érdekel email: roekjozsi@freemail.hu
amejik kerékenn cserélik a gumit azt mindet centírozni kell
CENTRIROZNI!
Hello!
Amikor lecserélik a gumit, akkor csak az első kereket szokták centirozni?
Sziasztok!
Ha most elöl 80/100-21-es gumim van elöl fel lehet rakni szélesebb 90/100-as gumit?(mindkettő természetesen krossz). Ha igen lehet valami változást érezni?
Sziasztok!

Keresek olcsó 150/70/17-es sport-túra, túra gumit lehet akár valamennyire használt is de jó minőségben:) Köszi
Majd holnap telefonon
És pénzügyileg hogy nézne az ki?
190/55, 6680 D211GP van még 1 db új
Íme a Dunlop sportgumik valós paraméterei:
150/60 ZR17, 4.00-5.00 col, 143 mm széles, 620 mm átmérő.

Keress meg email-ben vagy telefonon!