Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Taliztam vételre egy 2002 E1 bringát, 51000km van benne. Hibátlan állapotban van. Mit gondoltok a kilóméterről nem sok egy picit? Van valami amire ügyelni ill figyelni kell?
Szia!
Elkelt.Azért sajnálom.....
Megvanak
Porszívó, seprű + sör? Nekem valahogy más ugrik be a szeretteimről......bár a sör határeset/nekem miért még mindig a régi smilek vannak?/
Nos akkor kedves fórumos társ. A gyengébbek kedvéért plusz neked. Azért szarnak az alja ez az egész ( jó pár év fórumozás után mondhatom) amikor belépsz a fórumok listájára rögtön keresgélned kell abc sorrendek közt. Eddig voltak fő menük és al menük azon belül meg időrendbe voltak a dolgok. Erre most egy kibaszott hosszú bevásárló listát kell átgörgetni ahol van 2012 es hozzászólás is. Eddig egy oldalon gyönyörűen elvolt rendezve minden. Most SZAR az egész. Amúgy teljesen mindegy hogy milyen ablakba írkálsz max elküldöm a szemüvegem ha nem boldogulsz. A tárgyaló színtén kriminális lett ,miért nem volt jó az üzenőfal. Egyszerű átlátható volt. De ha neked bejön az oldal az boldoggá tesz mert úgy látom az ilyen sivárságot is van aki kedveli. De mielőtt írkálnál vagy írkálnának mások csak el kell olvasni hány embernek tetszik és mennyinek nem. Ezek mellett elég sok építő jellegű kritika van vagyis nem mindenki szarozza le rögtön csak amikor rájönnek hogy teljesen hiába írnak bármit is. A felület formája meg tényleg twitter majmolás. A színekről nem írok mert az tényleg nem lehet hogy mindenkinek tetszen. AEz volt a külcsín, most jön a belbecs. Az utolsó mondatod olvasd el (Én mindig jót mulatok, ha erre járok) igen lehet mulatni szívózni de annyi év itt lét után rá kell jönni hogy nem azért jöttök vagy jönnek páran hogy segítsenek, megbeszéljenek dolgokat vagy csak dumáljanak hanem okoskodnak plusz megy a beszólogatás. Ez nem csak ezen a fórumon hanem a többi közt is sűrűn elő fordul ( engem is kapott már el a gépszíj de ne vagyok állandóan olyan) Gondolom az ilyen emberek akik állandóan okoskodnak ( akinek nem inge ne vegye magára) azoknak ez az egy élvezet maradt az életben. És erre kelletek volna az adminok, de ez alatt a jó pár év alatt most láttam először a te hozzászólásodra reagálni. Vagyis sehol semmit nem csináltak ami a feladatuk lett volna. Többek közt a hozzászólásoknál, vagy a hirdetéseknél amikor van fent két éves hirdetés is. Holott csak egy kis odafigyeléssel belehetett volna állítani hogy fél év után újítani kellene. De lehetne sorolni még sok dolgot, ha valaki elolvas néhány hozzászólást láthatja hogy nagyjából egyforma a kritika. Szóval ennek fényében ez úgy ahogy van egy kalap SZAR. És ne izgulj nem megyek még sehová márt csak azért se nehogy jobban érezd magad.
Áhh, kitárt fülekkel takarítok. + sör közben. Boldog vagyok hogy itthon lehetek a szeretteimmel.
Elképzeltem, ahogy kitárt fülekkel headbangelsz a mjúzikra......szélviharban álló smile
Ezt azoknak akik ezen a héten és a két ünnep között is dolgoznak!

http://youtu.be/PH8B5vSrKaw
Szííídhatod az enyém, csak maradj!
Ez így van. Csak még lóvét nem láttam belőle
ZOZÓ: szerintem ha nem élvezed, akkor nálad lehet a baj Ez egy közösségi dolog, ha nem mi alakítjuk, akkor magától nem fog alakulni. Értsd: ha lelépsz nem lesz, jobb, sőt Az, hogy hogy néz ki le van szarva. Szerintem jobb, hogy nem egy 10x10-es ablakba kell a szöveget szögelni. A jó kis smileyk hiányoznak, de a többi nem érdekes. Én mindig jót mulatok, ha erre járok
Különben se hogy mindenkinek tettszen de ahogy olvasom az írásokat és ez a twitter majmolás egy rakat szar. Ahelyett az adminoknak kellett volna egy kicsit oda tenni magukat. Pipikém ti semmivel se bántottatok meg. A régi tagokat cimborákat nem lehet elfelejteni és megharagudni. De ahogy olvasgattam az elmúlt hónapokat nem sok értelmes dolgot tudtam kisilabizálni.Most azért hogy az amúgy is retek szutyukit szapúljam azért nem sok értelme van írogatni. Meg hogy kinek jobb vagy szebb a motorja. Ahogy olvastam a lidis suzukisok is már marakodnak, ha meg ott nem tűrik egymást akkor meg jönnek át ide. Szóval nem sok értelme van az itt létnek és amíg ne törlik az oldalam addig néha visszajárok rendet tenni :)
Hagyd már Pipi ,tudjuk róla hogy nem százas. Még értelmes mhozzászólása nem volt.
Úgy látom hu dw a sportmotor beépített embere egy kém (földön fetrengős)
Hülyeségeket beszélsz. Ahol van egy nagy közösség, ott sosem lesz olyan, hogy mindenkinek tetszik. Az embereknek a változás nem tetszik, nyafognak, aztán majd megszokják. Egy oldal fejlesztése nem kívánságműsor. Nem mellesleg kibaszottul egy fillért sem fizettek a használatáért, így nem tudom mire fel a sírás meg az ajtócsapkodás. De megkaptátok a lehetőséget, hogy leírjátok mi a hiba, mi nem tetszik, nyilván amin lehet változtatnak. Szóval nem állja meg a helyét, hogy kussnak kell lennie. Türelem...a legkiteszteltebb oldal is csinál hibákat éles helyzetben.
helló a motoremelők és az akkumulátor töltő az érdekelhet képet kérhetek a hihi83@freemail.hu-ra köszi
Elment a sárgaság?
Ha nincs rajta rendszám az már csak ilyen bonusz dolog a képletben, úgy érzem.
Sziasztok!
Befejeztem a motorozást,így eladóvá vált pár dolog.Ha valakit érdekelné valamelyik,akkor kérem jelezze!Nemsokára képeket is teszek fel.
-Spidy kétrészes piros-fehér-fekete bőrruha 50.000Ft ,kb 175-180cm magas és 80-90kg emberre jó,hibátlan állapot
-Shoei Raid ll.-es sisak piros-fekete karcmentes,új belső ,tartozékaival xl méret 40.000 Ft
-első-hátsó Bike Lift emelő 20.000 FT
-Arlen Ness esőruha 1x használt 8.000 FT újszerű
-Forma mirage piros-fekete csizma nagyon szép állapot 44-es 15.000 Ft
-Prexport piros-fekete kesztyü, újszerü állapot, XL-es 7000 Ft.
-Akkumlátor töltő prémium-automata 1x használt ctek xs800 8.000 Ft.
-aláöltözők: én 175cm magas 80-85 kg vagyok,
téli nadrág 3000Ft
nyári felső Hally Hansen 3000 Ft.
nyári alsó nadrág Dane 3000 Ft
Nagyjából ezek vannak.Minden cucc újszerü állapotban van.Ha valakit érdekel valami keressetek.
Köszönöm!
hat en tologattam mostanaban,,megneztem rajta volt a rendszam
bezzeg a simson csak ugy csapattam vele rendszam nelkul
csak hogy tudjatok alvaz szam alapjan le tudjak kerni hogy van-e rajta biztositas
Zozókám te meg töröltetni akarod a profilodat
Vajon mivel bánthattunk meg
nem éljük ! ez van kuss pofád befogod nincs más eszed vagy nem eszed. orbánia itt orbánia ott. ugyan az ez az oldal mint a jóbaszás