Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ára? tök sötét,,vagy átlátható?
Oké, de ez nem kamion. Másrészt mikor lesz ennyi fokos? Soha. Pályán sem. Ez olyan motorba kellhet, mint az R6 meg a többi "apró" versenygép, ahol körömnyi hűtő van és 30 fok felett úgy jön le a ringről, hogy szétizzadja magát a ventilátor percekig még. A 9-esben ekkora lapát hűtővel akárhogy kergeted a ringen 100 fok alatt fog maradni amikor lejössz. Városban dettó...szóval felesleges parasztvakítás.
Amit én vettem az is tudja ezt szerintem. Kocsijé is ott dolgozik.. Sokat nem tudhat...Az már csak márketing. Mükédését tekintve ugyan ugy müködik mint egy kocsijé. Ez az én véleményem. Mivel nem pályázom ezért ez megteszi.
léptem.
megsasolom az idomot is.
kattints a képre -25 +133 C fok között dolgozik annyi pénzért. az nem mindegy canáry szerint is a khemionba magas forráspontú fagyállót használnak.
az van.
Tök felesleges pénzköltés. Többet ér, ha 2-3 évente ledobod. Egy bármilyen normális márkás, aluhoz való folyadék megteszi.
Még nem vettem.De van 3 is.Árban mind ugyan annyi :)
Hello. Kitamaszto?
Kicsit össze kéne mán koszolni.
Ezek a nyamvadt szuzukisok aszhiszik, hogy valami szalonmotor
Ma vettél egy jó állapotú használtat fogadok?
Voltam 2 autos boltban. Nem igazán volt olyan ami nekem kellett volna, végül a tescoba vettem 5kg rozsaszínű -35 fokra bekevert alubarát hütőfolyadékot. Azt hiszem 3000 e volt.
Szeretem, ha ilyen tiszta a blokk.
Érdekel valakit a tárcsám?
Eladó vagy csere másik plexire
Szép :)
Milyen hűtő folyadékot tettél bele ? Márkája ,
Technika
Ez az.
Ez mi? suzuki?