Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem nem max ha utol éri őket akkor nem tesznek neki keresztbe viszont nem is kell hogy elengedjék. hibázott azaz kivezette a versenytársát a pálya szélére, nem a versennyel foglalkozott. lehet több lett az össze esküvés elmélete mint kellene, jobb is lett volna hallgatnia róla míg nincs vége a bajnokságnak. most alapot ,okot adott rá hogy csak őt /őket figyeljék a kamerák, hisz a nagy mogul verte meg a harangot nem egy firkász. gyenge a yamaha a hondához és dukihoz képest ezt ő is tudja, a tehetsége és az hogy kiismerte a motort hoz neki annyit a konyhára hogy bizonyos pályákon felveszi a versenyt a többi motorral, de csak bizonyos pályákon tudta hogy nem fog elbírni MM-el, féltette a veszthető pontok számát. ez lett, most jön a végjáték. lorenzó természetesen behúzza a vb címet, küzdött érte egész évadban, rossi bedig nem fog ixelni
arpad@tiszanet.hu -ra is küldheted.
Rossit előre fogják engedni a pilóták a következő futamon? Jól látom?
jönnek a bevándorlok
ugy látom és is Sedu sorsára jutottam.........kár,nagyon kár hogy kezd igaza lenni de sebaj.........majd ecce
Csurgatod itt a nyáladat. Vegyel suzukit oszt nem kell szemuveg a pocsodhoz ha lenézel.
Komolyan mondom ti vagytok killerrel az év vicce
Egy kawasakis fórumon hulladék szuzuki és ugyanolyan hulladék béemvé párharca
Ez jobb mint szódával...
Ne zavarj össze nagy számokkal
Elpukkant az olajhűtője. Mert a huhuki mindent kibir
Sok verdárol azt kèpzelik hogy örök
Akkor mar neked 6 cm ha feláll?
Ezt most találtam a TESCO-soknak
http://youtu.be/HXl6HthfYc4
1. +2cm
haggyad szeki...
Javúnának ezek de hát nem megy ez nekik könnyen faluhelyen
de tudod mit béke majd eccer...........................
holnap képek a fejidomokról.
üdv! 45 000 ft postával.
én? hazudok? mibe? mikor? miért? és legfőként mit?
szerintem aki hazudik mint ......... az ne irkáljon ide.
jön a politikus meg a tengerin térgyepelő
Úgy érzem mingyá össze hordanak itten mindenféle zőcsíget!
nem tudják ezek mi a jó inkább tologtatján a lámpánál leált kakazacsit