Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szar lehet, hogy csak így tudsz emberekkel beszélgetni
nem is tudom melyik az de amenyi birka van a földön az mind engem hivott vagy keresett...........had hivjon a többi birka is
a hahun még hirdeted?
baxni akarnak itt a pipi szeme láttára
szép is a szerelem,csak az a csunya baszás ne lenne
Most meghatódtam
Kupec miatt! Csak is ő miatta!
akkor mér írogatsz ide huhukis
Fűvesek! Marhák!
bömböldés
Há mi van itt emberek?/jobban mondva mi nincs/ Én vagyok itt az egyetlen kawás?
A repeszgránát
bedobnék de nem bírnék olyan gyorsan tekerni hogy a repesz darabok ne érjenek el.
a támadó vagy a védekező gránát szór repeszt
igazad van fel is nyomom a gecibe
na vajon
keróval
há ja! próbálnak vegyülni a rohadékok.
gondold csak el mi lesz ha a kormány 23000 friss jogsis safőrje elkezd majd az utakon és a cégeknél cirkulálni. 70-80 e ft átlag fizetésért mert lesz annyi safőr mint égen a csillag. most is van elegendő pilóta, hazudik ez a tetves fityesz kormány, csak hogy kérdezd kanáryt a külföldi bérekről állapotokról. ő csak egy vadi új merci khemionba ült be, itt még nem hallottam hogy valaki új korától hajtott volna vontatót. egy rokonom is safőr círka 15 éve, ha szét akar hullani vagy nagy javítás kell egy vontatóra vagy tgk-ra akkor eladják. nem számít hogy üzembiztos csak a megtett km-ek és a magyar utak szétkúrták a futóművet, eladják, jön helyette másik amit lehet tovább veretni. a + hogy nem a fizetésért hajtanak a kormánynál ülők hanem a leeső gázolajért raklapért véletlen fent maradt hidróért csomagolásból kiesett kis kalbászért.
ha nincs 15 forintja egy alap GPS-re akkor NE menjen el futárnak.
nekem annó csak térképem volt megtalálni egy boltot, meg is találtam 99%-ban. mivel ott is lenyomták a fizetéseket, aki rendesen dolgozott már ellépett, felhígult az állomány több helyen, kevesebb lecsóért kevesebb meló is jár.
hétvége napsütés lehet motorolni aki kihagyta a nyári 40 fokot, most hüsi van, nem forr a hűtővíz a gúnya sem meleg.
A GLS-es futárt meg felnyomtam a picsába,panaszlevélbe...mivel hogy ő neki kurva sok a dolga,,még GPS-e sincs!,,,,tehát én mennyek már le az utcára ahol ő megállt,és vegyem át a csomagot..
Na ment a levél a GLS logisztikához....
Nálunk is ez a "divat",,lusta felmászni a 4.-re,,,amugy meg ez a munkája sztem...volt hogy értesítőt se hagyott,,,postán érdeklődtem hol a faszomba már az a kurva csomag? már 1 hete bent volt,,,,
Már ilyen fostalicskából is mérnek a szemetek?
Pipi nélkül szebb fotó lenne...