Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lengyel László
Egyébként lehet már tudni ki volt az vagy nem ismeri senki?
Gondolok kalapos nyugger skodás volt.
www.szon.hu%2Fmotoros-utkozott...]http://l.facebook.com/l.php?u=...[/url]
lusta nem olvasod el a márkatárs ajánlását
Hát nem volt idegrendszerem végigolvasni.
a gixer 1.1 és vfr 800 topicban nagy bukták voltak, csak ésszel mindenki
3.hajnal 3 óta moto dzsepe
1. nem bírok leállni
Ezt a palit Erdei Attilát jobban csípem
Ő maradt az apróhalas kaptafánál. Kécskén tavaly sokat beszélgettem vele, jelen pillanatban a marosmixet reklámozza, állandóan járják az országot, pont ugyanúgy hakniznak mint a zenészek Azt mondta qrvára unja már, dehát pénzből él egy többszörös világbajnok is.
Tavaly a kécskei horgászboltos haverom szervezte a hót-tiszai bemutató haknijukat
én őszinténszólva nem annyira szeretem dömét. Ő alapvetően egy apróhalas finomszerelékes horgász. Jól is horgászik, és jók a saját termékei is Szerintem neki a lgjobb a marketingje, amit ebből a szakmából üzletileg ki lehetett hozni, ő kihozta. Nincs is szakkiállítás, hogy ne találkoznék vele. Én akkor vesztettem el az iránta érzett szimpátiámat, amikor az apróhalas rakó, pilker, feeder botból áttért feederbotos nagyponty horgászatra. Kicsit úgy éreztem, hogy összekeveredett a pali A feeder bot előjárójában nem nagyhalas pálcának készült. Igazi előnye a folyóvizi horgászatokon mutatkozik meg. A féderbotos nagypontyos horgászatot Ő honosította meg kicsi hazánkban, mintegy meggyalázva azt a műfajt amit én bojlis módszerrel képviselek
fu baszki............ez asztán zagyvaság
26:00-nál
jó víz alatti képek a dvcs-n
ennyi cuccal házi állatot etetnek nem halat,