Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. ááááá, már nem is számolom
Azért kerszt utcába csapatam volna neki egyet a letekert ablakon keresztül abból a tócsából !
nem vagy tö geci
szegénykém
Okes. Annyi még Hogy nekem 15:30 után lenne a legjobb. Addig melózom. Többit majd telefonon.
oké a hirdetésednél megkeresem a számod és hívlak.
kék kukába mit raktok?
Itt van nálam a Plekó. holnap gyere érte mert csütörtökön spurizom haza!
Na igen, itt a nagy demokrácia van, de már annyira, h pont baszik mindenki arra ami a dolga lenne. Persze kérdőre vonod a postát, és ők nem hülyék stb...mondtam is a nőnek, h én ezért a szolgáltatásért fizettem ám...
Én is köszönöm!
Ezt elvileg a közteresnek meg kéne büntetnie...
Itt egyszer sem, h kapná be...
dobj már be valamit..........ha másnem egy békát
az ellenség betette a lábát az utcába
kb 2-400 sofőr fog kapni kellemetlen csekket, de én is segítekni neki hogy leszopja magát a rohadék
Rendőr orvos postás ..... mondjam még ebben az országban védettséget élvez mint a kib@szott VALÓVILÁGBA-n
Múltkor én is felnyomtam a tetűt, mert fel sem csöngetett, értesítőt sem hagyott, aztán mászhattam be a picsába a csomagért. Persze a panaszban mosták kezüket...száradjanak el.
Jo postas ketszer csenget.
te kukkolni akarsz kis szemüveges meg a szádat tátani, ott halak, ikrák, brekuk, beszakadt pecacuccok vannak nem ivarzásra váró puncik úszkálnak a vízen.
szeva! pipi osztja itt bogyeszt a mordor hülyeségével, pedig nem itt hanem az ország másik végén van mordor. itt becsenget, ha kell be is viszi a csomagot a postás, vagy futár. nem esik le a gyűrűje az ujjáról. pöstön is hasonlóan gáz a posta, na most vagy elkurvultak ezek a jónépek vagy magasról tesznek arra a melóra amire adták a fejüket.
amúgy örülök hogy odaért és köszönöm.
1. amikor az öreg bömbis büntet
Jó estét!
Előkerült a csomi. Holnap mehetek érte, mert a lusta postás nem hozta fel...de még fel sem csengetett...
Neked is részvétem Bogyesz a Gixxer miatt.
R.I.P.
hol ez a víz ide én is elmegyek vontatni
kb én is ezt fogom tenni .............
személyesen?