Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy zx6R volt.
ennek lett volna törzskönyve is
sziasztok ugye nem a fórumból valaki ? De amúgy is sajnálom őkhttp://www.langlovagok.hu/kepe....
viszont piszok kemény lesz a rugózás
Méé nem,,olyan széép motóóóóóó
Én szó nélkül cseréltem volna
nekem pár napja ezt ajánlották a huhukiért...........nem keeeeeeee
Betekertem.a rugot maximumig, igy a 210mm furat kozep tavolsagu kutyacsonttal jo lesz..
me titkon huhukis a lelke nekije
Rendben, köszönöm a gyors választ! Holnap nekiállok a hibafeltárásnak
ha letesztelted vagy kiszerelted akkor rendelj ha már tudod mi a hiba, relé és érintkező pár is kapható hozzá. kínai pumpát NE rendelj az ebay-ról. az pár hónap és folyni fog
itt de nem jutottam el a cikkszámig
csodálkozom hogy milyen áron kínálják őket, + hogy miként sikerül egy dob cserével +15LE kicsikarni egy amúgy sem pörgős olajkályhából. azért 4-500 e ft között már injektoros sradokat árulnak amik keresztbe lenyelik ezeket a motorokat. ok. hogy van aki keresi a régi retró motorokat de ilyen áron jobbat is vásárolhat.

ha már huhuki: a hétvégén rabócsi fele jártam és igen meglepett 2 motor, egy sv 1000 és egy vtr 1000, természetesen nem gyári állapotban, de piszok jól néztek ki az sv 1000+hangorkánt is nyomott a BÓDIS dobon keresztül. a vtr gazdája meg félelmetesen ment is vele. így megépítve már tetszett az sv és a vtr is, gyári állapotában nem van pár videóm de valami mtp devic kellene telepítenem hogy feltegyem ide, úgyhogy majd ecce.
Értem és ha az érintkező cserés akkor azt milyen néven vagy cikkszámmal tudok rendelni?
vagy:
üza. tank levesz
karburátorokra menő cső a pumpától széthúz
gyújtást ráad
váltó sebességbe pattint
kuplung kiengedve/ műszerfalon csak az olajny. visszajelző világít
önindító gomb megnyom.
ha berreg a pumpa akkor ok. ha nem akkor lehet benzinpumpa relé is hibás, vagy más elektromos hiba.
ha már lemerítetted az aksit akkor érdemes bika kábellel indítani ugyanis 10v alatt nem ad szikrát a cucc.
té oszt minek nézegeted ezeket az özönvíz előtti gixereket
széthúzod a benzinpumpa utáni csövet ami a karbikra megy, adsz 12v ot a benzinpumpa csatlakozójára, ha megállás nélkül berreg akkor jó, ha hallgat akkor a benzin pumpa végén a kis fekete műanyag lebont, érintkezőt megsasol, ha össze van égve vagy elhalott akkor elég azt cserélni.
Sziasztok következő a problémám egyik pillanatról a másikra megállt a motorom és azóta nem hajlandó beindulni tolásra sem. Önindító teker néha egyet egyet pöffen de semmi egyéb. Én az üzemanyag pumpára gyanakszom és az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnák beazonosítani a hibás alkatrészt. Nem vagyok még otthon a motorszerelésben. A vas egyébként egy 96 os zx6r. Válaszokat előre is köszönöm.
cross kormány vissza vonva.... öregszem
még ízlésük sincs gsxr rigó sütögető lámpával cross kormánnyal fffúúúú ez a kemény nem tarzan sarka
ezek mind huhukisok látszik is rajtuk
leírta a választ.
a vázat én poliroztam fel neki a festést egy nyiregyi srác csinálta,azt hiszem 140-ért