Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aztán elbontottuk!
Ezt nektek zőcsìgesek. Van ìlet a ződön túl!
Van egy gyári elege hasznalt plexim. Kiszìvta a nap, belulrol az anyagaban apro repedesekkel, de épp es nem törött! Palyazni, hamutálnak vagy amire akarjatok tökéletes választás.

2000 eft
Köszi mondom a srácnak,hogy 2001 es hez van most majd mond rá valamit.
sajna ez a 2001-es.
nem találom a képet ülésidom kell csak?
Ár menyi lenne ? Köszi
nekem is van.......
Sziasztok 2003 zx9 hezhátsó farok idomja van e valakinek eladó s menyiért egy havernak kellene
köszi
Nem 68 km, hanem 68 kg
Tudod,mi volt a gond? A telokat lehet allitani elol, hatul, alul, felul es a 4 kozul 3 akkor a legkemenyebb, ha 1 esen van, de a hatso also meg akkor kemeny,ha 4 esen. Nekem vegig egyesen volt az is, azert rugozott be annyira. Letoltottem a leirast, beallitottam mindent a gyari adatok szerint es lett egy uj motorom. Hihetetlen,mennyit jelent. Azt pedig tudom mondani, hogy ha vki lentebb akarja rakni, akkor a 210 es furat kozep tavolsag hibatlan 170 cm magassaghoz. A leiras 68 km hoz irja a standard beallitast, ennek tudataban allitottam be a megadott ertek hatarok koze.. Olyan jo lett..:) Szeki, a tamasztomon is megall,de kellene a tied,mert elegge hataron van. Ha megtalaltad, irj legyszi es megyek erte. Egyebkent nezegettem a konzol felfogatasi pontokat, valahogy ossze kellene hoznom,mert a tied nagyon tetszik..
rendben
Az feltétlen érdekel 1 belőle. Illetve az oldalidom -valamilyen színben (lehetőleg zöld).
Ezekre várnék egy ár ajánlatot.
az van több is.
Koszi, megvan..
Eddig 2 bontót hívtam, mindenhol balos volt... Érdekes
Esetleg kuplung dekni az idom mellé?!
ebben a színben csak balos van. más színben megnézem.
hát ezek tudják mivel lehet odaérni a csatába
Gondold csak el mi lenne, ha valami német pikápos fossal, felfegyverkezve, telitárral, lerohadnának a sivatag qrva kellős közepén
Hát sosem látogatna el hozzánk ennyi barátságos, derék, kedves ember
Mert más színben? Ha minden kötél szakad, valami kell
ehhez kábítószert kell árulni, vagy cigit csempészni
sajnos olyan színben nincs nekem
húúúúú vazzz, a dagályos cucc mered volt, de a tűztánc se volt piskóta